Aktualitātes

05.04.2024.

2024.gada 4.aprīlī visā Latvijā norisinājās lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem ĒNU DIENAS. Skolēni no Rīgas bija pieteikušies ēnot Rīgas Bērnu, jauniešu un ģimeņu sociālā atbalsta centra struktūrvienības “Jauniešu atbalsta centrs” vecākos sociālos darbiniekus un Administrācijas vecāko darba aizsardzības speciālistu. Ēnu dienas ietvaros, skolēni uzzināja par prasmēm un zināšanām, kas nepieciešamas konkrētās jomas speciālistiem, un iepazina, kāda ir izvēlētās profesijas ikdiena.

04.12.2023.

Ar 2023.gada 01.decembri Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs  turpmāk  sauksies par Rīgas Bērnu, jauniešu un ģimeņu sociāla atbalsta centru.

30.08.2023.

Noslēdzies biedrības “Dari Vari” un Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienības “Jauniešu atbalsta centrs” organizētais pasākums “Sadraudzības bumba 2023”. Pasākums notika no 01.08.2023. līdz 28.08.2023., kurā piedalījās RPBJC struktūrvienību bērnu un jauniešu izveidotās futbola komandas un viesu komandas: sporta klubs “Vēsma” komanda un Jūrmalas dienesta centra komanda “Progresus”.

Turnīra atklāšanas ceremonijā piedalījās un runu teica biedrības “Jauniešu centrs “Dari Vari”” valdes priekšsēdētājs un spēļu organizators Edgars Muktupāvels, RPBJC direktors Kaspars Jasinkevičs, Rīgas valstspilsētas mēra p.i. Vilnis Ķirsis, Rīgas domes deputāts/Latvijas Futbola federācijas viceprezidents Olafs Pulks, VARAM parlamentārā sekretāre Agnese Geduševa, Saeimas IZ komisijas Sporta apakškomisijas vadītājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis, RFF prezidents/valdes priekšsēdētājs Eduards Borisevičs (lasīt vairāk).

Turnīra laikā tika izspēlētas 30 spēles. Spēles bija saspringtas, azartiskas, brīžiem punkts punktā. Futbola turnīrs bija gan lielajiem 15-22 gadiem, gan mazajiem/junioriem 9-15 gadiem. Mazie jeb JUNIORI šogad pirmo reizi saņēma ceļojošo kausu, kurš šoreiz uz gadu ir devies ar Jūrmalas dienesta centra komandu “Progresus” uz Kauguriem, bet “Sadraudzības bumbas 2023” lielo ceļojošo kausu saņēma RPBJC struktūrvienības “Imanta” futbola komanda (lasīt vairāk).

 

25.04.2023.

Turcijas Nacionālās neatkarības un bērnu dienā 2023.gada 23.aprīlī Turcijas vēstniecības darbinieki apmeklēja Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Krīzes centrs” bērnus un jauniešus. Turcijas vēstniecības darbinieki pasniedza bērniem un jauniešiem dāvanas, kā arī piedalījās kopīgās rotaļās ar Krīzes centra bērniem un darbiniekiem. Bērnu un jauniešus priecēja uzaicinātās iluzionistes priekšnesumi, kura savos priekšnesumos izmantoja  tādus dzīvniekus kā sunīti, kamīti un trusīti.

06.04.2023.

2023.gada 5.aprīlī visā Latvijā norisinājās lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem ĒNU DIENAS. Skolēni no Rīgas un Latvijas rajoniem bija pieteikušies ēnot Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Apīte” vecākos sociālos darbiniekus, struktūrvienības “Imanta” sociālos audzinātājus un struktūrvienības “Jauniešu atbalsta centrs” jaunatnes lietu speciālistu. Ēnu dienas ietvaros, skolēni uzzināja par prasmēm un zināšanām, kas nepieciešamas konkrētās jomas speciālistiem, un iepazina, kāda ir izvēlētās profesijas ikdiena.

17.02.2023.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jaunieša centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienības “Imanta” darbinieki sadarbībā ar mūzikas pasniedzēju Āri Ziemeli 2023.gada. 16.februārī noorganizēja konkursu “Valentīna X faktors”. Konkursā piedalījās RPBJC struktūrvienības “Imanta” 17 bērni un jaunieši, viena jauniete no RPBJC struktūrvienības “Apīte”  un “Vita”, un trīs struktūrvienības “Imanta” darbinieki. Konkursā 1.vietu ieguva struktūrvienības “Imanta” jauniete, 2.vietu ieguva struktūrvienības “Vita” jauniete, bet 3.vieta tika struktūrvienības “Imanta” darbiniecei.

05.01.2023.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Ziemeļi” deviņi bērni un jaunieši sadarbībā ar nodibinājuma “Caritas Latvija” brīvprātīgo Evitu Solorsano-Rohasu iestudēja Gunitas Grīnvaldes lugu “Māra Ziemassvētku brīnums”. Iestudēto lugu bērni un jaunieši izrādīja 28.12.2022. Rīgas sociālās aprūpes centra (turpmāk – RSAC) “Stella maris” un RSAC “Gaiļezers” klientiem un 04.01.2023. RSAC “Mežciems” klientiem.

 

23.12.2022.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrā izdots rīkojums par darba dienas pārcelšanu 2023.gadā. Darba diena no piektdienas, 05.05.2023. tiek pārcelta uz sestdienu, 20.05.2023.

22.12.2022.

Sekojot šī gada svētku kampaņas sauklim “Ziemassvētki vienmēr atnes prieku”, uzņēmums “Coca-Cola” 2022.gada 21.decembrī viesojās Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrā “Apīte”, lai ieskandinātu gaidāmos Ziemassvētkus un dāvātu kopābūšanas prieku. Pasākuma ietvaros jauniešiem bija iespēja spodrināt savas zināšanas par Ziemassvētkiem īpašā svētku viktorīnā, radoši izpausties kartiņu darbnīcā, kā arī baudīt pašmāju dziedātājas Patrisha priekšnesumu. Savukārt par atspirdzinājumiem pasākuma viesiem parūpējās “Coca-Cola” (lasīt vairāk).

13.12.2022.

2022.gada 12.decembrī svinīgā ceremonijā astoto reizi tika pasniegtas “Gada balva sociālajā nozarē 2022” galvaspilsētas labākajiem sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekiem. Pasākumu organizēja Rīgas domes Labklājības departaments. Balvu nominācijā “Gada balva sociālajā nozarē” par augsti profesionālām, izcilām zināšanām, atbildīgu, godprātīgu darbu, īpašiem nopelniem savā nozarē un ieguldījumu kolektīva saliedēšanā saņēma Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk _RPBJC) direktors Kaspars Jasinkevičs, kurš sociālajā nozarē nostrādājis 16 gadus. Balvu nominācijā „Jaunā cerība” sociālajā nozarē saņēma RPBJC struktūrvienības “Ezermala” jaunatnes lietu speciālists Adrians Sprudzāns un Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas balvu saņēma RPBJC “Apīte” vadītāja Inga Vēciņa (lasīt vairāk).

25.08.2022.

Noslēdzies biedrības “Dari Vari” un Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienības “Jauniešu atbalsta centrs” organizētais pasākums “Sadraudzības bumba 2022”. Pasākums notika no 01.07.2022. līdz 24.08.2022., kurā piedalījās RPBJC struktūrvienību bērni un jaunieši. Kopumā tika aizvadītas 22 spēles. “Sadraudzības bumbas 2022” ceļojošo kausu saņēma RPBJC struktūrvienības “Apīte” futbola komanda.

14.07.2022.

2022.gada 01.jūlijā tiek atklāts sadraudzības turnīrs futbolā “Sadraudzības bumba 2022”, kurā piedalīsies Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienību bērni un jaunieši. Jūlija sākumā tika aizvadītas pirmās spēles, pēc kurām jaunieši iesaistījās dažādās interesantās aktivitātēs, tostarp arī volejbolā.

13.06.2022.

2022.gada 10.jūnijā Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībās “Imanta” un “Jauniešu atbalsta centrs” tika organizēta atvērto durvju diena. Mērķa grupa – Rīgas Sociālais dienests, Rīgas bāriņtiesa, Rīgas pašvaldības policija un tuvākie kaimiņi. Pasākuma dalībniekiem tika sniegta informācija par RPBJC struktūrvienību “Imanta” un “Jauniešu atbalsta centrs” ikdienas darbu, par sasniegtajiem mērķiem un turpmākajiem plāniem. Pasākuma laikā tika spēlētas atraktīvas spēles, un katrs pasākuma dalībnieks dāvanā saņēma ar jauniešu rokām apgleznotu krūzīti.

07.06.2022.

2022.gada 01.jūnijā Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienībā “Imanta” tika organizēts pasākums “Brīvais mikrafons”. Pasākumā piedalījās RPBJC struktūrvienību “Imanta” un “Jauniešu atbalsta centra” darbinieki, bērni un jaunieši. Ikkatrs pasākuma dalībnieks varēja citiem parādīt savu talantu dziedāšanā un dzejas deklamēšanā.

06.06.2022.

Starptautiskā bērnu tiesību aizsardzības dienā 01.jūnijā Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā “Ziemeļi” tika organizēts pasākums par drošību, kurā piedalījās struktūrvienības “Ziemeļi” bērni un jauniešu, un Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas policisti, Kinologu nodaļas darbinieki un Runcis Rūdis. Pasākuma laikā bērniem un jauniešiem tika skaidrots ko drīkst – ko nē, kur vērsties, ja pazūd drošības sajūta, kam zvanīt, ja par kaut ko ir bail. Policisti iepazīstināja bērnus un jauniešus ar vispārējiem drošības pasākumiem ceļu satiksmē, par drošību uz ūdens un personīgo drošību.

 

 

23.05.2022.

2022.gada 20.maijā Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienībā “Ziemeļi” tika  organizēts Ģimenes dienas pasākums, kurā piedalījās viesģimenes, audžuģimenes, adoptētāji un aizbildņi. Pasākuma laikā apmeklētāji tika iepazīstināti ar RPBJC struktūrvienības “Ziemeļi” darbību, kā arī tika atvēlēts laiks pavadīšanai kopā ar struktūrvienības bērniem, piedaloties dažādās sportiskās aktivitātēs – novuss, galda spēles, basketbols, futbols.

03.05.2022.

Kā katru gadu, tā arī šogad 02.maijā Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) darbinieki sapulcējās un piedalījās teritorijas sakopšanas darbos RPBJC struktūrvienības “Imanta” vasaras mītnē Ādažos. Ik katrs pielika savu roku lapu grābšanā un zaru vākšanā.

28.04.2022.

2022.gada 27.aprīlī Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā s/v “Ziemeļi” tika organizēta atvērto durvju diena. Mērķa grupa – bērnu apmeklētās skolas un pirmsskolas izglītības iestādes. Mūsu labākie partneri, ar kuriem kopā darbojamies mūsu bērnu interesēs. Mums pievienojās Paula Stradiņa universitātes studentes, topošās sociālā darba speciālistes. Šī bija iespēja, parādīt kādi esam, kā dzīvojam, ar ko nodarbojamies, kā attiecamies viens pret otru un pret citiem. Šī bija lieliska iespēja uzrīkot kārtējo bērnu darbiņu izstādi, palepoties ar mūsu bērniem un viņu talantiem. Bērni gatavojās tam, ka atbrauks skolotāji, viņiem svarīgi bija, ka skolotajiem būs iespēja apskatīt dzīvokli, istabu un izstādi.

26.04.2022.

2022.gada 25.aprīlī Turcijas vēstniecības darbinieki apmeklēja Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Krīzes centrs” bērnus un jauniešus. Turcijas vēstniecības darbinieki pasniedza bērniem un jauniešiem dāvanas, kā arī piedalījās kopīgās rotaļās ar Krīzes centra bērniem un darbiniekiem.

 

11.04.2022.

2022.gada 09.aprīlī Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Krīzes centrs” bērni un jaunieši apmeklē Latvijas ugunsdzēsības muzeju. Apmeklējuma laikā bērni un jaunieši varēja iepazīties ar ugunsdzēsības un civilās aizsardzības sistēmas attīstību no 19.gs. vidus līdz mūsdienām, kā arī pārbaudīt zināšanas un gatavību rīkoties iespējamās ekstremālās situācijās.

01.04.2022.

Rīgas domes Labklājības departamenta un Rīgas Stradiņa universitātes noslēgtā sadarbības projekta ietvaros Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībās “Imanta”, “Jauniešu atbalsta centrs” un “Apīte” praksi trīs mēnešu garumā izies pieci Rīgas Stradiņa universitātes studenti.

29.03.2022.

2022.gada 29.martā notika projekta “Roku rokā” pasākums Latvijas Kara muzejā, kurā piedalījās Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Vita” desmit bērni un jaunieši.

13.12.2021.

2021.gada 09.decembrī svinīgajā ceremonijā “Gada balva sociālajā nozarē 2021” tika sveikti Rīgas pašvaldības labākie sociālās un veselības aprūpes nozares darbinieki. Ceremonijā tika nominēti un Rīgas domes Labklājības departamenta  apbalvošanas rakstus un balvas saņēma Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra seši darbinieki: s/v “Krīzes centrs” sociālie audzinātāji Luīze Lorence,Linda Grīnberga un Oskars Tiesnesis, s/v “Ziemeļi” sociālā audzinātāja Viktorija Konona, s/v “Imanta” sociālā audzinātāja Baiba Viša un s/v “Apīte” vecākā sociālā darbiniece Ilze Dozīte-Poikāne (lasīt vairāk).

12.07.2021.

2021.gada 09.jūlijā tiek atklāts sadraudzības turnīrs futbolā “Sadraudzības Buma 2021”, kurā piedalīsies Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienību bērni un jaunieši. Jūlija mēnesī notiks fultbola spēles starp RPBJC struktūrvienību komandām, bet pusfināla un fināla spēles futbolā tiek plānotas 2021.gada septembrī RPBJC struktūrvienības “Imanta” futbola laukumā.

02.06.2021.

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Vita” pagalmā 01.06.2021. tika organizēta Sporta diena. Pasākumā piedalījās RPBJC struktūrvienības “Vita” bērni, jaunieši un darbinieki.

02.06.2021.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienības “Imanta” 2.dzīvokļa projekta “Tu proti” ietvaros 01.06.2021. tika organizēts koncerts, kas veltīts Starptautiskai bērnu aizsardzības dienai. Pasākumā piedalījās bērni, jaunieši un darbinieki no RPBJC struktūrvienības “Imanta” un Gaismas pamatskolas. Pasākuma pirmajā daļā notika bērnu, jauniešu un darbinieku sagatavots koncerts. Otrajā daļā varēja apskatīt struktūrvienības “Imanta” bērnu un darbinieku izgatavotās lietas, kā piemēram no māliem veidoti svečturi un trauki, dažādas rotas lietas, aploksnes, apgleznoti puķupodi, dažādas ierāmētas glezniņas un citi darbiņi. Žūrijas komisija (pieaicinātie neatkarīgie RPBJC struktūrvienības “Jauniešu atbalsta centrs” darbinieki) vērtēja radošāko, skaistāko, iedvesmojošāko sarežģītāko bērna un jaunieša darbiņu, tika vērtēts arī dzīvokļa kolektīva interesantākais, garšīgākais, atraktīvākais, labāk noformētais galdiņš.

01.06.2021.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienību “Imanta”, “Vita” un “Apīte” 20 jaunieši vecumā no 16 -18 gadiem saņem ražotāja “Pfizer-BioNTech”  pirmo vakcīnas devu pret Covid-19.

05.05.2021.

Aprīļa mēnesī Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra 89 darbinieki saņem AstraZeneca otro vakcīnas devu.

26.04.2021.

2021.gada 23.aprīlī Turcija svin Neatkarības dienu un Bērnu dienu. Šajā Turcijai nozīmīgajā dienā Turcijas vēstniecības darbinieki pasniedz dāvanas un saldumus Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra “Krīzes centrs” bērniem un jauniešiem.

22.04.2021.

Februāra mēnesī uzsākta Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) darbinieku vakcinācija pret Covid-19. AstraZeneca pirmo vakcīnas devu saņēmuši 92  RPBJC darbinieki.

21.04.2021.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Jauniešu atbalsta centrs” sagatavotais video par tā sniegtajiem pakalpojumiem skatāms: https://drive.google.com/drive/folders/1wNmYqObmjzPVUS9Bvc7giyopZeK0Zcnb?usp=sharing

 

16.04.2021.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā “Imanta” viesojās Izraēlas vēstniece Orli Gila un ASV vēstnieks Džons Leslijs Kārvails. Vēstnieki kopā ar vēstniecību darbiniekiem un Izraēlas studentiem, kuri studē Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultātē, veica struktūrvienības teritorijas labiekārtošanas darbus. Kopīgiem spēkiem tika atjaunieti bērnu spēļu laukumiņi, uzstādītas jaunas šūpoles un strītbola laukums, nokrāsotas šūpoles un veikti citi teritorijas labiekārtošanas darbi (lasīt vairāk).

08.09.2020.

2020.gada 07.septembrī Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā “Imanta” tika organizēts labdarības festivāls “Bērnu rīts 2020” (lasīt vairāk).

25.08.2020.

2020.gada 24.augustā jau ceturto reizi notika Bāreņu un audžuģimeņu atbalsta centra “Sirota.lv” organizētais pasākums – sporta diena “Energy Party” pusaudžiem no bērnu namiem un nelabvēlīgām ģimenēm (lasīt vairāk).

30.04.2020.

2020.gada 29.aprīlī Nacionālo bruņoto spēku Nodrošinājuma pavēlniecības Rīgas garnizona karavīri Rīgas pašvaldības Bērnu un jaunieša centra vasaras mītnē Baltezerā veica teritorijas sakopšanas un labiekārtošanas darbus, kā arī veica krūmu izciršanu un tīrīšanu.

13.02.2020.

2020.gada 12.februārī visā Latvijā norisinājās lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem ĒNU DIENAS. Skolēni no Rīgas un Latvijas rajoniem bija pieteikušies ēnot Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Vita” vecākos sociālos darbiniekus un struktūrvienības “Krīzes centrs” sociālos darbiniekus un audzinātājus. Ēnu dienas ietvaros, skolēni uzzināja par prasmēm un zināšanām, kas nepieciešamas konkrētās jomas speciālistiem, un iepazina, kāda ir izvēlētās profesijas ikdiena.

01.09.2019.

2019.gada 31.augustā Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Ziemeļi” bērnus un jauniešus apmeklēja tādi Latvijas sportisti kā Otto Kovči, Kaspars Kambala, Kristaps Zutis, Kristaps Bulmeistars, Linards Pozdiševs, Jānis Freimanis. Sportisti sveica bērnus un jauniešus ar jauna mācību gada uzsākšanu. Bērniem un jauniešiem bija iespēja visas dienas garumā pabūt kopā ar Latvija sportistiem un piedalīties kopīgā treniņā divkārtēja Eiropas kikboksa čempiona Otto Kovči pavadībā.

28.08.2019.

2019.gada 29.augustā jau trešo reizi notiks Bāreņu un audžuģimeņu atbalsta centra “Sirota.lv” organizētais pasākums – sporta diena “Energy Party” pusaudžiem no bērnu namiem un nelabvēlīgām ģimenēm (lasīt vairāk).

03.06.2019.

2019.gada 02.jūnijā Toyta Rīgas Velomaratonā piedalījās Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Imanta” septiņi darbinieki un struktūrvienības “Ezermala” darbinieks un tā ģimenes locekļi.

27.05.2019.

2019.gada 24.maijā Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā “Ziemeļi” viesojās mūziķis Emīls Balceris un bokseris Kristaps Zutis (lasīt vairāk).

21.05.2019.

2019.gada 19.maijā Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Apīte” seši jaunieši piedalījās “Tet” Rīgas maratonā.

24.04.2019.

Turcijas Republikas vēstniecība Rīgā sadarbībā ar tūrisma grupu TUI nodrošināja Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Ziemeļi” 18 bērniem un jauniešiem iespēju piedalīties 2019.gada 23.aprīļa Nacionālās suverenitātes un Bērnu svētkos Turcijā (lasīt vairāk).

18.04.2019.

17.04.2019. konferences “Efektīva policija – upuru un vardarbības liecinieku aizsardzība” ietvaros, pārstāvji no Rīgas pašvaldības policijas, Viļņas valsts policijas un Berlīnes pilsētas policijas apmeklēja Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu (turpmāk – RPBJC) struktūrvienību “Krīzes centrs”. Policijas pārstāvji tika iepazīstināti ar RPBJC struktūrvienības “Krīzes centrs” ikdienas darbu, uzdevumiem, statistiku, kā arī tika sniegta informācija par sociālā darbinieka darba metodēm darbam ar bērniem un jauniešiem un to vecākiem.

17.04.2019.

16.04.2019. notika projekta “Roku rokā” finālsacensības “Skonto” hallē Rīgā, kurās piedalījās bērni un jaunieši no Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībām “Imanta” un “Vita”. Finālsacensībās komandas mērojās spēkiem futbolā, dažādās stafetēs un atjautības uzdevumos.

16.04.2019.

15.04.2019. notika Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienībā “Ziemeļi” pavasara talka, kurā piedalījās  struktūrvienības bērni un jaunieši, darbinieki un motokluba “CHOPPER LATVIA” biedri.

26.04.2019. tiek plānota pavasara talka RPBJC struktūrvienībā “Pārdaugava”, kurā piedalīsies struktūrvienības jaunietes un darbinieki, bet 27.04.2019. pavasara talka notiks struktūrvienībā “Vita”, kurā piedalīsies struktūrvienības bērni un jaunieši, darbinieki un brīvprātīgie.

14.02.2019.

2019.gada 13.februārī visā Latvijā norisinājās lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem ĒNU DIENAS. Skolēni no Rīgas un Latvijas rajoniem bija pieteikušies ēnot Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Ziemeļi” vadītāju un struktūrvienības “Krīzes centrs” sociālos darbiniekus. Ēnu dienas ietvaros, skolēni uzzināja par prasmēm un zināšanām, kas nepieciešamas konkrētās jomas speciālistiem, un iepazina, kāda ir izvēlētās profesijas ikdiena.

01.02.2019.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs saņem Eiropas Savienības programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” kvalitātes zīmi brīvprātīgā darba projektu īstenošanai – brīvprātīgo uzņemšanai – līdz 2020.gada 31.decembrim, atļaujot vienlaicīgi ilgtermiņā (2 līdz 12 mēneši) kopā uzņemt ne vairāk kā 2 brīvprātīgos.

14.12.2018.

2018.gada 12.decembrī Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienība “Ezermala” organizēja atvērto durvju dienu pasākumu. Atvērto durvju dienā piedalījās kolēģi no RPBJC struktūrvienībām “Ziemeļi”, “Apīte” un RPBJC administrācijas, kā arī pārstāvji no Valsts Probācijas dienesta, Valsts policijas Nepilngadīgo prevencijas nodaļas, Rīgas pašvaldības policijas, Rīgas bāriņtiesas un Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Konsultatīvās nodaļas. Pasākuma laikā tika prezentēts struktūrvienības ikdienas darbs ar jauniešiem un izrādītas struktūrvienības telpas.

12.12.2018.

2018.gada 11.decembrī Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienība “Imanta” organizēja atvērto durvju dienu pasākumu. Atvērto durvju dienu apmeklēja kolēģi no Rīgas domes Labklājības departamenta, pārstāvji no Rīgas pašvaldības policijas, Rīgas bāriņtiesas, Rīgas 69. vidusskolas sociālais pedagogs un klases audzinātājas un RPBJC direktors. Pasākuma laikā tika sniegta informācija par RPBJC struktūrvienības “Imanta” ikdienas darbu, sasniegtiem un plānotiem mērķiem.

07.12.2018.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienībā “Pārdaugava” 2018.gada 06.decembrī notika atvērto durvju diena. Atvērto durvju dienu apmeklēja pārstāvji no Rīgas bāriņtiesas, Rīgas pašvaldības policijas un RPBJC struktūrvienības “Apīte”. RPBJC struktūrvienības “Pārdaugava” vadītāja A.Grauduma iepazīstināja apmeklētājus ar ikdienas struktūrvienības darbu un telpām.

31.10.2018.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā “Krīzes centrs” (turpmāk – Krīzes centrs) 2018.gada 26.oktobrī notika atvērto durvju diena. Atvērto durvju dienu mērķis bija Krīzes centra sadarbības partnerus tuvāk iepazīstināt ar Krīzes centra ikdienas darbu, uzdevumiem, panākumiem, grūtībām, aktivitātēm, statistiku, kā arī iepazīstināt klātienē ar Krīzes centra speciālistiem, parādīt Krīzes centra telpas. Atvērto durvju dienu apmeklēja kolēģi no Rīgas domes Labklājības departamenta, Rīgas Sociālā dienesta, citiem Krīzes centiem, Īslaicīgās uzturēšanas mītnes un Rīgas pašvaldības policijas. Ļoti jaukā atmosfērā risinājās sarunas par aktuāliem jautājumiem, Krīzes centra speciālisti sniedz atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, noritēja spraiga diskusija.

05.09.2018.

2018.gada 30.augustā Bāreņu un audžuģimeņu atbalsta centrs “Sirota.lv” organizēja sporta dienu “Energy Party” pusaudžiem no bērnu namiem un nelabvēlīgām ģimenēm. Pasākums norisinājās Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienības “Imanta” teritorijā. Sporta dienas “Energy Party” spēlēs piedalījās ap 140 pusaudžiem no 10 bērnu namiem, tai skaitā RPBJC struktūrvienību “Imanta”, “Vita”, “Apīte”, “Pārdaugava”, “Ezermala” un “Ziemeļi” pusaudži (lasīt vairāk). Sporta spēļu video (skatīt šeit).

24.07.2018.

No 09.07.2018. – 22.07.2018. Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Imanta” bērni un jaunieši piedalījās biedrības “Rīgas centra Kristus draudze” organizētā pasākumā “Cerība 2018”.

31.05.2018.

No 01.06.2018. – 31.08.2018. Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Ziemeļi” 30 bērni un jaunieši piedalīsies biedrības “Skudra” organizētā projektā “Mana pilsēta – Rīga”. Projekts nodrošina bērnu un jauniešu brīvā laika aktivitāšu organizēšanu 2018.gada vasarā.

21.05.2018.

2018.gada 20.maijā Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) 28 darbinieks un RPBJC struktūrvienību “Vita”, “Pārdaugava” un “Apīte” 11 bērni un jaunieši piedalījās Lattelecom Rīgas maratonā.

23.04.2018.

19.04.2018. notika projekta “Roku rokā” piektās sezonas finālsacensības, kurās piedalījās bērni un jaunieši no Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienībām “Ziemeļi”, “Vita” un “Imanta”. Finālsacensībās “Skonto” hallē Rīgā 12 komandas mērojās spēkiem futbolā, dažādās stafetēs ar futbola elementiem un atjautības uzdevumos. Kopvērtējumā RPBJC struktūrvienības “Vita” bērnu un jauniešu komanda izcīnija 2.vietu, bet struktūrvienības “Imanta” bērnu un jauniešu komanda – 3.vietu.

19.04.2018.

14.04.2018. Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Ziemeļi” viens bērns piedalījās starptautiskajā deju konkursā Daugavpilī. Kopvērtējumā deju grupa ieguva 4.vietu no astoņām komandām.

05.04.2018.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienība “Ziemeļi” no 05.04.2018. līdz 13.04.2018. piedalījās projektā “Dari labu – esi skaists”.

12.02.2018.

Projekta “Roku rokā” kārtējais posms notika 25.01.2018., kurā piedalījās Rīgas pašvaldības Bērnu un jaunieša centra struktūrvienību “Imanta”, “Ziemeļi” un “Vita” bērnu un jauniešu komandas.

07.11.2017.

No 2017.gada 25. līdz 28.oktobrim Maskavā, Krievijā, norisinājās Starptautiskās finālsacensības futbolā starp ielu bērnu un bērnu namu audzēkņiem “Future depends on you”. Finālturnīrs pulcēja 10 dažādu valstu komandu no dažādām pasaules malām – Brazīlijas, Maurīcijas, Indijas, Pakistānas, Baltkrievijas, Ēģiptes, Krievijas, Kazahstānas, Gruzijas, kā arī jauno futbolistu komandu no Latvijas – Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) komandu, kuru veidoja bērni no RPBJC struktūrvienībām “Imanta” un “Vita”. Latvijas komanda cīnījās ar ļoti spēcīgām citu valstu komandām, un ar 4 zaudējumiem un 2 uzvarām ierindojās 7.vietā. Katrai komandai bija piesaistīti brīvprātīgie no starptautiskās augstskolas “RUDN”, kas pavadīja bērnus uz ekskursijām un veidoja draudzīgu atmosfēru. Turnīra laikā bērniem bija iespēja izbaudīt greznu turnīra atklāšanas ceremoniju, apmeklēt stadionu “Lužņiki”, kur nākamgad notiks pasaules čempionāts futbolā, kā arī apmeklēt Sarkano laukumu un izbaudīt banketa un dažādu tautu deju priekus uz kuģa. Noslēgumā katrs dalībnieks saņēma vērtīgas balvas.

21.09.2017.

2017.gada 22.septembrī Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Vita” 10 bērni un jaunieši piedalīsies Labdarības fonda “Bērnu rīts” organizētajā pasākumā, kurš notiks Pludmales sporta centrā “Brazīlija”. Bērni un jaunieši varēs piedalīties volejbola meistarklasē, ko vadīs viens no pazīstamākajiem Latvijas pludmales volejbola spēlētājiem Aleksandrs Samoilovs.

18.09.2017.

Pateicoties SIA “RA EVENTS”, 2017.gada 16.septembrī Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienību “Ziemeļi”, “Apīte”, “Imanta” un “Vita” 27 bērni un jaunieši apmeklēja FIA Pasaules Rallijkrosa čempionāta posmu, kurā kopā ar pasaules zvaigznēm uz starta stājās arī latviešu autosporta piloti. Pasākuma laikā bērni un jaunieši tikās ar rallijkrosa komandām un fotogrāfējās ar sportistiem.

28.07.2017.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Ziemeļi” divi bērni, pēc atlases konkursa izturēšanas, piedalīsies Televīzijas kompānijas NTV un Informācijas aģentūras un radio “Sputņik” organizētajā straptautiskajā televīzijas projektā “Tu esi Super! Dejas!”. Dalība projektā sniegs bērniem iespēju parādīt savu talantu, strādāt ar Krievijas labākajiem pasniedzējiem, gūt neaizmirstamus  iespaidus un iepazīties ar saviem elkiem.

05.06.2017.

2017.gada 01.jūnijā par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai Latvijas Futbola federācija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienībām organizēja pasākumu, kuras laikā futbolisti apmeklēja RPBJC struktūrvienības “Ziemeļi”, “Vita” un “Imanta” bērnus un jauniešus. Pasākuma laikā bērni un jaunieši izspēlēja dažādas spēles, nofotogrāfējās ar futbola komandas Riga FC simbolu lielu “lauvu” un saņēma ielūgumus uz futbola spēli 02.jūnijā.

24.05.2017.

2017.gada 08.jūnijā Bāreņu un audžuģimeņu atbalsta centrs “Sirota.lv” organizē Sporta dienu “Energy Party” pusaudžiem no bērnu namiem vecumā no 12 – 16 gadiem. Pasākums norisināsies Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) struktūrvienības “Imanta” teritorijā. Sporta dienas “Energy Party” spēlēs piedalīsies ap 90 pusaudžiem no 5 bērnu namiem, tai skaitā RPBJC struktūrvienību “Imanta”, “Vita” un “Ziemeļi” pusaudži.

16.05.2017.

2017.gada 14.maijā Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (turpmāk – RPBJC) 21 darbinieks un RPBJC struktūrvienību “Vita”, “Pārdaugava”, “Ziemeļi” un “Apīte” 35 bērni un jaunieši piedalījās Lattelecom Rīgas maratonā.

08.05.2017.

2017.gada 05.maijā Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Ziemeļi” seši jaunieši piedalījās Zemessardzes 17.Pretgaisa aizsardzības bataljona rīkotajā jaunsargu pasākumā Liepājā.

02.05.2017.

2017.gada 29.aprīlī Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā risinājās Vislatvijas Bērnu namu sadziedāšanās svētki “Cielaviņa 2017”, kurā piedalījās Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Imanta” ansambļa “7.līnija” bērni.

25.04.2017.

2017.gada 22.aprīlī biedrība “Bērnu un jauniešu centrs Dari Vari” sadarbībā ar Rīgas Imantas vidusskolas 12.klases audzēkņiem rīkoja labdarības akciju “Sniedz prieku un esi blakus” Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Imanta” bērniem un jauniešiem. Labdarības akcijas “Sniedz prieku un esi blakus” atklāšanā piedalījās deju kolektīvs “Debija” un meiteņu ansamblis “Unda”. Pēc svinīgās atklāšanas, tika organizētas sporta aktivitātes, kurās piedalījās Rīgas Imantas vidusskolas 12.klases audzēkņi un Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Imanta” bērni un jaunieši (lasīt vairāk).

24.04.2017.

2017.gada 20.aprīlī “Skonto” hallē norisinājās 6.sezonas Jautrie starti “Roku Rokā”. Jautro startu “Roku Rokā” finālā notika futbola turnīrs, kurā Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Vita” bērnu un jauniešu komanda izcīnija 3.vietu.

30.03.2017.

2017.gada 22.martā noritēja Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņu realizētā projekta “Apzinies savas iespējas un izmēģini profesiju!” aktivitāte kopā ar Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Ziemeļi” desmit bērniem un jauniešiem. Bērniem un jauniešiem tika dots ieskats, ar ko nodarbojas skolas jaunieši, kuri apgūst kvalifikācijas “Komercdarbinieks” un “Restorāna pakalpojumu speciālists” (lasīt vairāk).

28.02.2017.

RPBJC struktūrvienībā “Imanta” 25.02.2017. viesojās muzikālā studija “Granāts” no Sanktpēterburgas, kas uzstājās ar mūziklu “Pasaka par pazudušo dziesmiņu”.

24.02.2017.

2017.gada 25.februārī Mastu ielā 4, Rīgā Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Ziemeļi” 29 bērni un jaunieši un tā pesonāls tiksies ar mentoriem no biedrības “Alianse Latvija bez bāreņiem”.

23.02.2017.

2017.gada 22.februārī sadarbībā ar Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņiem Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Ziemeļi” desmit bērni un jaunieši piedalījās projekta konkursa “Saliedēti dažādībā” 2.kārtā (lasīt vairāk).

23.02.2017.

2017.gada 21.februārī notika Radio Baltkom intervija ar Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra mentoriem.

23.02.2017.

Projekta “Roku rokā” kārtējais posms notika 21.02.2017., kurā piedalījās Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Ziemeļi” bērnu un jauniešu komanda, rezultātā, iegūstot pirmo vietu.

30.01.2017.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra direktora Kaspara Jasinkeviča viedoklis par valsts un pašvaldību tiesībām iejaukties bērna audzināšanas procesā. Interviju ar RPBJC direktoru (skatīt šeit).