HIV profilakse

Rīgā tiek nodrošināti HIV profilakses un psiho-sociālie pakalpojumi narkotisko vielu lietotājiem un to kontaktpersonām gan biedrības „„DIA+LOGS”, atbalsta centrs visiem, kurus skar HIV/AIDS” (turpmāk – Biedrība) telpās, gan Rīgas pilsētas priekšpilsētās (rajonos) Biedrības mikroautobusā.

Labklājības departaments iepriekš minēto pakalpojumu pērk no biedrības „„DIA+LOGS”, atbalsta centrs visiem, kurus skar HIV/AIDS” saskaņā ar veikto iepirkumu. Biedrība pakalpojumu sniedz biedrības telpās, tas ir, Dzirnavu ielā 135, Rīgā, un ārpus biedrības telpām Rīgas priekšpilsētās (rajonos), izmantojot mikroautobusu, pietuvināti narkotisko vielu lietotāju pulcēšanās vietām. Pakalpojums tiek sniegts saskaņā ar zemā sliekšņa centra standartiem.
Pakalpojuma ietvaros injicējamo narkotiku lietotājiem, viņu piederīgajiem un to kontaktpersonām (pēc pašu vēlēšanās) ir iespējams saņemt HIV konsultanta, psihologa un sociālā darbinieka konsultācijas, veikt HIV testu, saņemt bezmaksas prezervatīvus, samainīt šļirces,  saņemt informāciju par citām ar HIV saistītām infekcijas slimībām, kā arī par atkarību izraisošo vielu lietošanu saistītiem jautājumiem.

Biedrība „DIA+LOGS” atrodas: Matīsa ielā 46A-2, Rīgā, LV-1050, tālrunis 67243101, Mobilās vienības informācijas tālrunis 27004493
E-pasts: dialogs@diacentrs.lv
Sīkāku informāciju par biedrību var atrast: www.diacentrs.lv