Jaunie darbinieki

Pārskats
par Rīgas domes Labklājības departamentā un tā pakļautības iestādēs pieņemtajiem darbiniekiem no 01.11.2022. līdz 30.11.2022.
       
Rīgas domes Labklājības departamentā
Nr. Struktūrvienība Amata nosaukums Pieņemtā darbinieka vārds, uzvārds
1 Sociālās pārvaldes Sociālās palīdzības administrēšanas nodaļa Galvenais speciālists - eksperts Milana Kuzņecova 
Rīgas Sociālajā dienestā
Nr. Struktūrvienība Amata nosaukums Pieņemtā darbinieka vārds, uzvārds
1 Ziemeļu rajona nodaļas teritoriālais centrs "Ziemeļi" Sociālās palīdzības organizators dzīves apstākļu novērtēšanai klientu dzīvesvietā Normunds Blumbergs 
2 Saimniecības sektors Saimniecības sektora vadītājs Dainis Čapkovskis 
3 Ziemeļu rajona nodaļas teritoriālais centrs "Vidzeme" Sociālās palīdzības organizators Viktorija Dektere 
4 Atkarību profilakses sektors Atkarību profilakses speciālists Jeļena Kupate 
5 Latgales rajona nodaļas teritoriālais centrs "Avoti" Sociālās palīdzības organizators dzīves apstākļu novērtēšanai klientu dzīvesvietā Nadežda Ličmane 
6 Ziemeļu rajona nodaļas teritoriālais centrs "Purvciems" Sociālais darbinieks darbā ar ģimeni un bērniem Gunita Nortija 
7 Rīgas Sociālā dienesta Latgales rajona nodaļa Referents Aiga Silicka
Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrā
Nr. Struktūrvienība Amata nosaukums Pieņemtā darbinieka vārds, uzvārds
1 Struktūrvienība "Vita" Sociālais audzinātājs Ilze Veideniece
2 Struktūrvienīb "Ģimenes atbalsta centrs" Sociālais audzinātājs Karina Bergfelde
Rīgas patversmē
Nr. Struktūrvienība Amata nosaukums Pieņemtā darbinieka vārds, uzvārds
1 Saimniecības nodaļa Ēkas un teritorijas uzraugs  Laila Celmiņa-Līce 
2 Saimniecības nodaļa Ēkas un teritorijas uzraugs  Juris Teivāns 
3 Saimniecības nodaļa Apkopējs Kristiāns Lācītis-Daniševskis
Rīgas sociālās aprūpes centrā "Gaiļezers"
Nr. Struktūrvienība Amata nosaukums Pieņemtā darbinieka vārds, uzvārds
1 Sociālās aprūpes nodaļa Aprūpētājs Ineta Liepiņa
2 Sociālās aprūpes nodaļa Aprūpētājs Kaspars Gulbis
3 Saimniecības nodaļa Apkopēja Dana Kalniņa
4 Veselības aprūpes nodaļa Māsa Līga Vaļeniece
Rīgas sociālās aprūpes centrā "Mežciems"
Nr. Struktūrvienība Amata nosaukums Pieņemtā darbinieka vārds, uzvārds
1 Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļa Aprūpētājs Regīna Višinska
2 Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļa Aprūpētājs Ligita Zommere
3 Veselības aprūpes nodaļa Masieris Linda Ščeglova
4 Saimniecības nodaļa Sētnieks Ainārs Mažis
5 Uzkopšanas un apkalpošanas nodaļa Apkopējs Sarmīte Maže
Rīgas sociālās aprūpes centrā "Stella maris"
Nr. Struktūrvienība Amata nosaukums Pieņemtā darbinieka vārds, uzvārds
1 Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļa Aprūpētājs Elena Brauere
2 Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļa Aprūpētājs Gennadijs Lukošs