Video zīmju valodā par sociālo palīdzību

No 2020. gada vairākās tīmekļa vietnēs ir pieejama informācija zīmju valodā par Rīgas pašvaldības institūcijām un to sniegtajiem pakalpojumiem, tai skaitā par Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo palīdzību (pabalstiem) un sociālo palīdzību.

Kopumā ir pieejami divdesmit video zīmju valodā, no tiem astoņi par sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem Rīgā. Video materiāli informē par to, kas ir Rīgas domes Labklājības departaments, kas ir Rīgas Sociālais dienests, kādu sociālo palīdzību (pabalstus) var saņemt iedzīvotāji, kādi sociālie pakalpojumi ir pieejami senioriem, ģimenēm ar bērniem, personām ar invaliditāti un garīga rakstura traucējumiem, kādu atbalstu var saņemt krīzes situācijās un kādas ir Rīgas pašvaldības piedāvātās iespējas iesaistīties bezmaksas veselību veicinošās aktivitātēs.

Video var noskatīties www.ld.riga.lv mājaslapā vai Rīgas domes Labklājības departamenta “Youtube” kontā.

Informatīvie video materiāli tapuši ar Sabiedrības integrācijas programmas finansiālu atbalstu, sadarbojoties Izglītības, kultūras un sporta departamentam ar LNS Rehabilitācijas centru un pašvaldības institūcijām, tai skaitā, Rīgas domes Labklājības departamentu.

Plašāku informāciju par sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem var saņemt, apmeklējot mājaslapu www.ld.riga.lv vai zvanot pa Rīgas domes Labklājības departamenta bezmaksas informatīvo tālruni 80005055 (nedzirdīgos rīdziniekus aicinām palūgt tulkam vai kādam tuviniekam sazināties telefoniski).

Citi video zīmju valodā atrodami: www.integracija.riga.lv.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītājas vietniece Linda Sausā, tālr. 67105925; e-pasts: linda.sausa@riga.lv.