Uzsāk lekciju ciklu iedzīvotājiem “Kā pieņemt nepatīkamas ziņas”

Šā gada 16. decembrī iedzīvotājus aicina uz pirmo bezmaksas lekciju “Krīze: palīdzība sev un citiem” lekciju cikla “Lekcijas garīgās veselības veicināšanai – kā pieņemt nepatīkamas ziņas” ietvarā. Lekcija notiks tiešsaistē no plkst. 18.30 –20.30 tiešsaistē konferenču platformā Zoom.

“Lekcijas garīgās veselības veicināšanai – kā pieņemt nepatīkamas ziņas” kopskaitā ietvers 10 lekciju ciklus – četras lekcijas katrā ciklā jeb kopskaitā 40 lekcijas, kuras tiks realizētas laika posmā līdz 2023. gada martam. Lekciju ciklā psihologi stāstīs par to, kas ir krīze, kā pamanīt, ka krīze piemeklējusi tuvinieku; kā pieņemt smagu diagnozi; kā pārdzīvot zaudējumu un kā rast sevī resursus sākt visu no jauna. Plānots, ka lekcijas notiks vai nu tiešsaistē, vai klātienē, atkarībā no epidemioloģiskās situācijas. Pakalpojumu nodrošina Rīgas domes Labklājības departaments, pakalpojumu organizē biedrība “Latvijas Atkarības psihologu apvienība”.

16. decembra lekcijas “Krīze: palīdzība sev un citiem” apakštēmas: kas ir krīze; kādēļ viens un tas pats notikums vienam izraisa krīzi, bet citam nē; krīzes ietekme uz cilvēka prasmēm uzturēt savas dzīves kvalitāti, krīzes sekas īstermiņā un ilgtermiņā; pazīmes, kas liecina par krīzi un grūtībām pārvarēt krīzi un atgriezies atpakaļ “vecajā dzīvē”; palīdzība un atbalsts krīzes un pēckrīzes periodā sev un tuvajiem. Lektore – klīniskā psiholoģe Inga Dreimane.

Lai pieteiktos lekcijai un saņemtu lekcijas saiti, lūdzu aizpildīt īsu pieteikšanās formu – https://forms.gle/bw556HzJSa64wUsq6. Saite uz lekcijas norisi un informācija, kā pieslēgties lekcijai tiks nosūtīta uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Pakalpojums tiek nodrošināts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros “.