Teiks paldies par atbalstu Rīgas pilsētas pašvaldības sociālajai sistēmai ārkārtējās situācijas laikā

Covid-19 izraisītā pandēmija un krīze ir ietekmējusi ikvienu, taču īpaši liela nozīme šajā laikā ir tiem cilvēkiem, uzņēmumiem un organizācijām, kuras veic pašaizliedzīgu darbu sabiedrības labā un iesaistās ārkārtējās situācijas pārvarēšanas pasākumos.

Tāpēc trešdien, 27. maijā plkst. 10.00, Rīgas dome un Rīgas domes Labklājības departaments ir aicinājis uzņēmumu un organizāciju pārstāvjus uz svinīgu pasākumu (Rātslaukums 1, piektajā stāvā), lai, ievērojot visas drošības prasības, teiktu viņiem sirsnīgu paldies par sniegto ieguldījumu, atsaucību un atbalstu Rīgas pilsētas pašvaldības sociālajai sistēmai ārkārtējās situācijas laikā.

Klātesošos uzrunās Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics un Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte. Muzikālu priekšnesumu sniegs jaunie mākslinieki – Rihards Rudovičs un Elīna Sēle.

Rīgas domes pateicību, izsakot paldies par sirdsdarbu, atsaucību un atbalstu Rīgas pilsētas pašvaldības sociālās sistēmas darbiniekiem un Rīgas iedzīvotājiem ārkārtējās situācijas laikā saņems Slimību profilakses un kontroles centra kolektīvs, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta kolektīvs, Evaņģēlisko Kristiešu draudzes „Zilais Krusts” nakts patversme, Nacionālie bruņotie spēki, Latvijas Republikas Zemessardze, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde, biedrība „Latvijas Samariešu apvienība, fonda „Make Room” kolektīvs un direktors Miks Celmiņš, A/S „Panorama Holding” un iepirkšanās centra „Olimpia” vadība.

Savukārt Rīgas domes Labklājības departamenta „Paldies” saņems Slimību profilakses un kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs, Slimību profilakses un kontroles centra direktora vietniece attīstības un epidemioloģiskās drošības jautājumos Ilona Liskova, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vadītāja Liene Cipule, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Operatīvā darba organizēšanas nodaļas vadītājs Igors Bobrovs, Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass, Rīgas pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka p.i. Andrejs Aronovs par augsti profesionālu, godprātīgu darbu un nozīmīgu atbalstu Rīgas iedzīvotājiem sabiedrības veselības jomā ārkārtējas situācijas laikā. Pateicību saņems arī Evaņģēlisko Kristiešu draudzes „Zilais Krusts” nakts patversmes vadītāja Maija Smane un sociālā darbiniece Rita Krinberga par profesionalitāti, cilvēcību, labestību, nodrošinot mieru un kārtību ārkārtējās situācijas laikā. Paldies saņems arī uzņēmumu grupa „Food Union”.

Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte: “Vīruss vēl nav pievarēts, taču ir tik daudz paveikts! Šodien mēs uzsākam paldies vārdu teikšanu tiem, kas bija un ir līdzās, kas rada pleca un drošības sajūtu un pārliecību, ka kopā esam spēks! RD Labklājības departaments saka lielu paldies ikvienam, kas šajā ārkārtējās situācijas laikā turpināja savu darbu paaugstinātas spriedzes apstākļos, sniedzot sociālo atbalstu rīdziniekiem”.

Aicinām sekot līdzi jaunumiem un aktualitātēm RD Labklājības departamenta sociālā tīkla “Facebook” profilā:
www.facebook.com/labklajibasdepartaments
un RD Labklājības departamenta mājas lapā
ld.riga.lv.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice, tālr. 67105925, mob.tālrunis 26385691, e-pasts: lita.brice@riga.lv