Strādā Rīgā un vēlies uzlabot savu un kolēģu pašsajūtu? Piesaki savu uzņēmumu bezmaksas nodarbībām!

Lai mazinātu Rīgā strādājošo iedzīvotāju stresu un izdegšanu darba vietā,
fizisko nogurumu, kā arī palīdzētu rast risinājumus darba un ģimenes pienākumu apvienošanai, no š.g. jūlija līdz novembra beigām Rīgas domes Labklājības departaments piedāvā uzņēmumiem iespēju pieteikties bezmaksas izglītojošām nodarbībām.

Veselības veicināšanas aktivitātes
ir viena no Rīgas domes Labklājības departamenta prioritātēm. Aktīvākie rīdzinieki noteikti ir pamanījuši plašo nodarbību klāstu, kas pieejams interneta vietnē www.veseligsridzinieks.lv.
Tomēr ne visas izmaiņas panākamas individuālā līmenī. Nozīmīgs faktors strādājošo fiziskās un emocionālās veselības veicināšanai darba vietā ir sadarbība starp darba devēju un padotajiem. Lai uzlabotu strādājošo iedzīvotāju pašsajūtu, Rīgas domes Labklājības departaments piedāvā nodarbības uzņēmumos par 3 dažādām tēmām.

Kādas nodarbības ir pieejamas?
Uzņēmumi var pieteikties lekcijām par 3 tēmām pēc savas izvēles:
1)

Stress un izdegšana darba vietā.
2)

Fiziskā noguruma mazināšana (iekļaujot arī praktiskus vingrinājumus).
3)

Darba un ģimenes pienākumu apvienošana.
Vienas nodarbības ilgums – 60 minūtes. Uzņēmumi var pieteikties uz vienu, divām vai visām trim nodarbībām.

Kas var pieteikties?
Ikviens uzņēmums, kurš darbojas Rīgas pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā. Viena nodarbība paredzēta 10 – 25 cilvēku lielai grupai. Ja uzņēmumā ir lielāks skaits darbinieku, iespējams organizēt vairākas nodarbības dažādām cilvēku grupām.

Kādi ir nosacījumi attiecībā uz nodarbību norisi?
Nodarbības tiek vadītas latviešu valodā. Uzņēmumam jānodrošina nodarbības norises vieta, kurā starp klausītājiem iespējams ievērot 2 metru distanci.

Kur pieteikties?

Pieteikties un noskaidrot ar nodarbību norisi saistītos jautājumus iespējams rakstot uz e-pastu info@divigani.lv vai zvanot uz tālruni 27883443.

Nodarbības apmaksā Rīgas domes Labklājības departaments.

Informāciju par citām Rīgas domes Labklājības departamenta piedāvātajām nodarbībām varat atrast interneta vietnē www.veseligsridzinieks.lv. Nodarbību apmeklētājiem tiks lūgts aizpildīt anketu ar personu datiem, kas tiks apstrādāti saskaņā ar Datu aizsardzības regulu. Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.