Rīgas viesnīcas piedāvā nakstmītnes vairāk nekā 2000 cilvēku pašizolācijai

Rīgas domes Labklājības departaments apkopojis informāciju par vairākām viesnīcām un hosteļiem, kuri būtu gatavi uzņemt iedzīvotājus pašizolācijai. Izveidotais saraksts ir pieejams ŠEIT.

Informācija tiek regulāri atjaunota, aicinām sekot līdzi aktualitātēm!

Labklājības departaments pateicas uzņēmumiem, kas jau ir gatavi sniegt atbalstu pašizolācijā esošām personām, kā arī izsaka lielu paldies par atsaucību tām viesnīcām, kuras zvana un vēlas pievienoties šim sarakstam.

Pēc RD Labklājības departamenta brīfingā izteiktā aicinājuma viesnīcu īpašniekiem, pirmie Labklājības departamentā pieteicās “Mogotel” viesnīcu ķēde, kuri arī piedāvājumā uzsvēra, ka uzņems tikai tos, kuriem nav saslimšanas simptomu. Viņi arī norādīja, ka viesiem ir stingri aizliegts pārvietoties viesnīcā bez aizsargmaskas un cimdiem. Administrācija ir arī lūgusi uzturēties numurā, epieciešamības
gadījumā
viesis
var sazināties ar viesnīcas personālu, zvanot pa iekšējo tālruni. Brokastis
viesiem
tiks
piegādātas
“Take-away”
iepakojumā,
bez personiskā
kontakta, un atstās tās ārpus numuriņa durvīm.

Cilvēki, kuri vēlas izmantot viesnīcu, hosteļu pakalpojumus pirms došanās ir lūgums sazināties pa tālruni, un pārrunāt viesnīcu noteiktos noteikumus piesardzības pasākumus ārkārtējās situācijas laikā. Cilvēkam pašam ir jāveic maksājums par uzturēšanos viesnīcā!

Kopumā šīs viesnīcas var nodrošināt aptuveni 2 000 personu izmitināšanu ārkārtējās situācijas apstākļos, bet
viesnīcas uzņems tikai tos, kuriem nav saslimšanas simptomi, un kuriem ir nepieciešama pašizolācija!
Cenas ir, sākot no 12 līdz 74 EUR par diennakti.

Departaments aicina būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot drošības pasākumus!

Rīdzinieki sev neskaidro informāciju par sociālo atbalstu galvaspilsētā var uzzināt, zvanot
pa Rīgas domes Labklājības departamenta BEZMAKSAS informatīvo tālruni 80005055
, ārpus darba laika darbojas balss pastkastīte vai darba dienās darba laikā pa Rīgas Sociālā dienesta informatīvo tālruni 67105048.

Aicinām sekot līdzi jaunumiem un aktualitātēm RD Labklājības departamenta sociālā tīkla “Facebook” profilā:
www.facebook.com/labklajibasdepartaments
un RD Labklājības departamenta mājas lapā
www.ld.riga.lv, kurā rīdzinieki sev neskaidro informāciju par sociālo atbalstu var uzzināt atsevišķi izveidotā sadaļā “Biežāk uzdotie jautājumi par sociālo atbalstu ārkārtējās situācijas laikā”.

Lai iedzīvotāji varētu ērtāk rast atbildes uz jautājumiem saistībā ar Covid-19 infekcijas uzliesmojumu un tā radīto ietekmi dažādās jomās, Valsts kanceleja veido tīmekļvietni
covid19.gov.lv.

Šajā vietnē būs apkopota informācija no atbildīgo iestāžu mājaslapām, statistikas dati, kā arī biežāk uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem.

Lai sniegtu atbildes uz dažādiem
iedzīvotāju jautājumiem saistībā ar Covid-19
un tā dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, Valsts kanceleja sadarbībā ar uzņēmumu „Tet” ir izveidojusi vienotu bezmaksas informatīvo
diennakts tālruni 8345.