Rīgas politiski represētās personas svētku pabalsta saņemšanai aicinātas pieteikties attālināti

Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienu, politiski represētās personas un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki – valsts pensiju saņēmēji, kā ik katru gadu, novembrī saņem svētku pabalstu. Pabalsta apmērs vienai personai ir 100,00 EUR.

Vakar, 2. novembrī Rīgas Sociālais dienests ir izsūtījis vēstules tiem pabalsta saņēmējiem, kuri pēc sociālo pabalstu administrēšanas lietojumprogrammas SOPA datiem vēl arvien nav atvēruši bankas kontu. Vēstulē ir pievienots iesniegums un aploksne ar apmaksātu atbildi. Liels lūgums, kuri saņēmuši vēstules, atvērt norēķinu kontu bankā svētku pabalsta saņemšanai, un informēt par to Rīgas Sociālo dienestu.

No 9. novembra Rīgas Sociālais dienests uzsāks svētku pabalsta pārskaitīšanu uz klientu norēķinu kontiem. Pabalsts tiks pārskaitīts visu novembra mēnesi.

Veselības stāvokļa dēļ vairāk kā 50 rīdziniekiem no 9. līdz 21. novembrim pabalsta piegāde notiks mājās, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Tiem rīdziniekiem, kuri nebūs atvēruši bankas kontu, svētku pabalsta izmaksa notiks novembra beigās dienas centra “Ābeļzars” telpās, aicinām sekot līdzi informācijai. Tomēr, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un rūpējoties par klientu un darbinieku veselību, kā arī, lai novērstu drūzmēšanos, būt saprotošiem un nokārtot iespēju saņemt pabalstu attālināti.

Neskaidrību gadījumos informāciju var iegūt, zvanot pa Rīgas domes Labklājības departamenta bezmaksas informatīvo tālruni 80005055, P, O, T, C no plkst. 9.00 – 17.00 un Pt no plkst. 9.00 – 16.00. Ārpus darba laika darbojas balss pastkastīte, kā arī zvanot darba dienās darba laikā pa Rīgas Sociālā dienesta informatīvo tālruni 67105048.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice, tālr. 67105925; mob.tālr. 26385691; e-pasts: lita.brice@riga.lv. Rīgas domes Labklājības departamenta aktualitātēm var sekot līdzi sociālā tīkla Facebook
profilā www.facebook.com/labklajibasdepartaments un mājas lapā ld.riga.lv.