Rīgas domē pateicās skolēniem, kuri šovasar strādāja pašvaldības sociālajās iestādēs

Pagājušajā nedēļā Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte un Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics pateicās centīgākajiem Rīgas skolēniem, kuri šovasar par savu darba vietu izvēlējās pašvaldības sociālās iestādes.

Jūlijā un augustā ar Nodarbinātības valsts aģentūras starpniecību Rīgas domes Labklājības departamenta trijās no sešām struktūrvienībām – sociālās aprūpes centrā “Mežciems”, “Stella maris” un Rīgas Sociālajā dienestā tika nodrošināts darbs 70 skolēniem, kuri par to saņēma oficiālu minimālo algu.

Skolēni strādāja vienu vai divus mēnešus un pavadīja pansionāta iemītniekus pastaigās, iesaistījās teritorijas labiekārtošanas un sakārtošanas darbos, aktīvi iesaistījās dienas centru aktivitātēs, gatavoja lietas arhīvam un veica citus uzticētos darba pienākumus.

Paši centīgākie skolēni šodien tika ielūgti uz svinīgu pasākumu, kas norisinājās Rīgas domes telpās. Kopumā 17 skolēni saņēma ne tikai atzinīgus vārdus, bet arī pateicības rakstus un nelielas dāvanas par īpašu centību, atbildību un iniciatīvu savās darba gaitās. Papildus tam jauniešiem bija iespēja iepazīt Rātsnamu gida pavadībā.

“Paldies par jūsu darbu, kas bija neatsverams atbalsts mūsu sociālo iestāžu darbu veikšanai, īpaši vasaras sezonā, kā arī ikvienam vecākam, kurš mudinājis jaunieti izmēģināt iespēju strādāt vasarā. Man ir liels prieks, ka jums ir interese par sociālo darbu un ka redzam savā vidū nākamos nozares darbiniekus,” teica Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte.

Aicinām sekot līdzi jaunumiem un aktualitātēm RD Labklājības departamenta mājaslapā ld.riga.lv un sociālā tīkla “Facebook” profilā: www.facebook.com/labklajibasdepartaments.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītājas vietniece Linda Sausā, tālr. 67105925, e-pasts: linda.sausa@riga.lv.