Notiks interaktīvi izglītojošs pasākums “Zinošs un drošs”

5. septembrī notiks interaktīvi izglītojošs pasākums “Zinošs un drošs”, kurā bērni ļoti interesantā un viņiem saprotamā veidā varēs izzināt – kā pasargāt sevi un citus no traumām, un kā labāk rīkoties neatliekamās situācijās.

Rīgas domes Labklājības departaments bērniem būs sarūpējis īpašu priekšnesumu ar Lapsiņas un Vilciņa piedalīšanos – viņi būs labi stāstnieki bērniem par to, kā labāk rīkoties dažādās sadzīviskās situācijās – piemēram, braucot ar riteni, spēlējoties rotaļu laukumā vai redzot kādu nokļuvušu nelaimē. Kā šajos gadījumos rīkoties labāk, un kā pasargāt sevi no dažādām traumām?

Pasākuma norises vietas kartē redzams arī punkts, kurā sastopama Lapsiņa un Vilks (jāmeklē Rīgas domes Labklājības departamenta telts no A.Čaka ielas puses).

Pasākums “Zinošs un drošs” notiks plkst. 12:00-18:00 Centra rotaļu laukuma un sporta kompleksa teritorijā – Kr. Barona ielā 116A, un tajā būs izvietotas 10 “Stacijas”, kurās medicīnas, sporta un citi profesionāļi pastāstīs un parādīs daudz vērtīga par traumatisma profilaksi, kā arī liks iesaistīties pašiem un praktiski izmēģināt savas spējas arī pašiem!

! Rīgas domes Labklājības departaments ik gadu traumatisma profilaksi izvirza kā vienu no prioritātēm, plānojot veselības veicināšanas aktivitātes. Arī šajā mācību gadā Rīgas pilsētas izglītības iestādes var pieteikties interaktīvām un izglītojošām nodarbībām par traumatisma profilaksi, kas paredzētas gan pirmskolas, gan sākumskolas un vidusskolas skolēniem. Vairāk informācijas par Rīgas domes Labklājības departamenta nodarbībām, kas paredzētās ne tikai izglītības iestādēm, bet arī rīdzinieku veselībai – atrodama mājas lapā
www.veseligsridzinieks.lv.

Pasākuma afišu skat. ŠEIT. Pasākuma karti skat. ŠEIT.