Karavīri un zemessargi sniegs atbalstu Rīgas pašvaldības sociālajām iestādēm

Šogad karavīri un zemessargi Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienu nolēmuši atzīmēt ar labiem darbiem, palīdzot līdzcilvēkiem, tāpēc tuvākajās dienās, ieskandinot svētkus, sniegs atbalstu Rīgas pašvaldības sociālajām iestādēm.
Latvijas Brīvības svētkos tā būs dāvana pansionātu iemītniekiem, jo tiks labiekārtoti viņu pastaigu laukumi, kā arī Nacionālo bruņoto spēku Nodrošinājuma pavēlniecības karavīri palīdzēs sakārtot Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra vasaras mītnes teritoriju Baltezerā. Atbalsta sniegšana Rīgas sociālās aprūpes centru (turpmāk – RSAC) teritorijās, ievērojot visus drošības pasākumus, būs arī saviļņojošs notikums pansionātu iemītnieku dzīvēs, un varētu teikt, ka tā būs kā tādas filmas skatīšanās, jo sakopšanas darbiem viņi varēs sekot līdzi no saviem logiem, bet pēc tam varēs izbaudīt skaisto rezultātu, pastaigājoties un atpūšoties sakoptajās teritorijās.
29. aprīlī plkst. 9.00 Nacionālo bruņoto spēku Nodrošinājuma pavēlniecības Rīgas garnizona karavīri Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra vasaras mītnē Baltezerā veiks teritorijas sakopšanas un labiekārtošanas darbus, kā arī veiks krūmu izciršanu un tīrīšanu.
30. aprīlī plkst. 10.00 Zemessardzes Studentu bataljona zemessargi RSAC „Stella maris” veiks teritorijas sakārtošanu, vēja lauzto koku zāģēšanu, stumbru un zaru sadalīšanu. RSAC „Stella maris” atrodas uz Latvijas lielākās salas – Buļļu jeb Daugavgrīvas salas, starp jūru un upi, Birzes ielā 54. RSAC teritorijā ir labiekārtots parks, kurš ieskauj ēkas, kopējā teritorijas platība ir 15 884 m².
30. aprīlī plkst. 10.00 Zemessardzes 13. kājnieku bataljons sniegs atbalstu RSAC „Gaiļezers”, kas atrodas Mežciemā, Hipokrāta ielā 6, skaistā vietā meža ielokā. Zemessargi iežogoto teritoriju atbrīvos no krūmiem, kuri ir meža pusē.
6. maijā ap plkst. 10.00 Štāba bataljons sniegs atbalstu RSAC „Mežciems”, Malienas ielā 3a, kas atrodas Rīgas klusajā un zaļajā zonā Mežciema rajonā. Plānots, ka karavīri veiks krūmu apgriešanu un atkritumu (lielgabarīta atkritumu – norakstīto un veco mēbeļu izjaukšana, iekraušana konteinerā) izvešanu.
Jau iepriekš RD Labklājības departaments saka lielu paldies zemessargiem un karavīriem par izrādīto iniciatīvu, veiksmīgu līdzšinējo un arī turpmāko sadarbību, sniegto atbalstu un paveiktajiem darbiem teritoriju sakopšanā, jo tieši kopā mēs varam paveikt lielas un labas lietas, un rast prieku par labi padarītiem darbiem arī ārkārtējās situācijas laikā. Zemessargi un karavīri ar savu klātbūtni teritorijas sakopšanas un labiekārtošanas darbos noteikti radīs svētku sajūtu un patriotisku noskaņu īsi pirms 4. maija pansionāta iemītnieku dzīvēs, kā arī pacilātu noskaņojumu, par spīti visam notiekošajam valstī.
Aicinām sekot līdzi jaunumiem un aktualitātēm RD Labklājības departamenta sociālā tīkla “Facebook” profilā: www.facebook.com/labklajibasdepartaments un RD Labklājības departamenta mājas lapā www.ld.riga.lv un www.facebook.com/latvijasarmija, www.facebook.com/RigasBrigadesZemessargi.