24. augustā Latvijā notiks ceturtās labdarības sporta spēles bērnunamu audzēkņiem

24. augustā Rīgas rajonā jau ceturto reizi notiks Energy Party sporta spēles bērnu namu pusaudžiem. Pasākuma organizatori ir labdarības organizācija centrs Sirota.lv. Kopā ar bērniem pasākumā piedalīsies arī 50 pieaugušie – organizācijas Sirota.lv brīvprātīgie, kuri rīkos šos plaša mēroga svētkus bērniem.

Pasākums pulcēs pusaudžus 13-18 gadu vecumā no 6 bērnu namiem no Rīgas un Elejas. Sporta spēlēs piedalīsies vairāk nekā 120 cilvēku. Jau ceturto gadu pēc kārtas Energy Party pasākumā bērni un pieaugušie spēlēs futbolu, jautro volejbolu, vilks virvi un piedalīsies stafetes sacensībās.

Sporta spēļu unikālā ideja ir pusaudžu un pieaugušo kopīga darbība. Energy Party rada priekšnosacījumus komandas darbam, centienus uzvarēt, komunikāciju ar citiem dalībniekiem – vienaudžiem un pieaugušajiem. Centrs Sirota.lv pasākumam piesaista plašu pieaugušo brīvprātīgo loku – sportistus, trenerus, tiesnešus, dīdžeju, komentētājus, fotogrāfus, video operatoru un citus palīgus.
Labdarības centra Sirota.lv pārstāvji lūdz atbalstīt projektu un labprāt pieņems brīvprātīgus ziedojumus inventāra un balvu iegādei.

Rekvizīti ziedojumiem
BĀREŅU UN AUDŽU ĢIMEŅU ATBALSTA CENTRS SIROTA.LV
Reģ. Nr .: 40008218110
Konts: LV06HABA0551037867448, Swedbanka
Ar atzīmi “Sporta spēles”.

Sporta spēļu projektu īsteno brīvprātīgie no centra Sirota.lv ar Rīgas domes Labklājības departamenta atbalstu, kā arī pateicoties mūsu partneriem Brillar Events, Cido, Enhars konditoreja, Family Photo, Fotki.lv, Fun Studio, Geka, Ieliecmaisa.lv, Igra-Rīga, PR Līnija, Pro-Baltic tipogrāfija, radošā apvienība Atmosfēra, Samba de Riga.
Organizatori rūpējās par visu sanitāro normu ievērošanu, un pasākums notiks, ievērojot visus piemērojamos ierobežojumus.
Centrs Sirota.lv ir Latvijas labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2013. gada. Centrs īsteno projektus bāreņu un audžu ģimeņu atbalstam. Sirota.lv saņēma apbalvojumu LR Labklājības ministrijas un Rīgas domes konkursā “Gada brīvprātīgais” 2019 un 2017 gados.

Plašāk www.sirota.lv,
https://www.facebook.com/Sirota.lv/