Aizvadīts labdarības festivāls Rīgas bērnu namu audzēkņiem

Vakar, 7. septembrī, Rīgas pilsētas Bērnu un jauniešu centrā, Imantas 7. līnijā, valdīja īpaši pacilājošs noskaņojums un prieks, jo tajā notika labdarības festivāls “Bērnu rīts 2020” pašvaldības bērnu nama audzēkņiem un darbiniekiem.

Jaunā mācību gada sākšanās tika svinēta ar slavenību uzstāšanos, izklaidēm lieliem un maziem, uzkodām un dažādiem pārsteigumiem. Bērni iesaistījās dažādās aktivitātēs, meistarklasēs, tika iepriecināti ar sejiņu apgleznošanu, burbuļu priekšnesumiem, zinātnes eksperimentiem un daudz ko citu. Muzikālus priekšnesumus sniedza tādi zināmi mākslinieki kā Marija Naumova, Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Andris Kivičs, Chaina, Nātre, Kristaps Zutis, Deniss un Baiba Reine, kā arī iluzionists Robijs Trankalis. Par bērnu un viesu labo garastāvokli gādāja pasākuma vadītāji Edgars Toretto un atraktīvais itālis Roberto Meloni.

Pasākumu apmeklēja arī labklājības ministre Ramona Petraviča.

Rīgas pilsētas Bērnu un jauniešu centra direktors Kaspars Jasinkevičs ir gandarīts par pasākumu, sakot: “Labi, ka ir draugi, kas sapulcējas, lai darītu labas lietas. Noteikti nākotnē bērni, kuriem sniedz labu, sniegs to pretī.”

Festivāla organizators ir labdarības fonds “Bērnu rīts”, kas jau 15 gadus īsteno dažāda veida labdarības pasākumus.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs ir Rīgas domes Labklājības departamenta pakļautības iestāde, kas nodrošina ilgstošas un īslaicīgas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem un jauniešiem, sniedz psihosociālu un informatīvu atbalstu Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrā dzīvojošo bērnu un jauniešu ģimenēm, sociālā riska grupu ģimenēm ar bērniem, kā arī veic preventīvo un psihosociālo darbu ar bērniem un jauniešiem pirms un pēc ārpusģimenes aprūpes izbeigšanas līdz 24 gadu vecumam. Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centru veido 7 struktūrvienības, kurās šobrīd uzturas 139 bērni.

Fotogrāfijas no pasākuma:
https://failiem.lv/u/qrmgqwt3. Fotogrāfs
Gotardo Ronītis

Aicinām sekot līdzi jaunumiem un aktualitātēm RD Labklājības departamenta mājaslapā ld.riga.lv un sociālā tīkla “Facebook” profilā: www.facebook.com/labklajibasdepartaments.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītājas vietniece Linda Sausā, tālr. 67105925, e-pasts: linda.sausa@riga.lv.