Vasaras noslēgumā pavadi laiku aktīvi kopā ar ģimeni un draugiem Veselīga dzīvesveida dienā Vecāķu pludmalē!

2019. gada 31. augustā no plkst. 11.00 līdz 17.00 Vecāķu pludmalē norisināsies “Veselīga dzīvesveida diena”. Tajā gan lieliem, gan maziem būs iespēja profesionāļu vadībā piedalīties sportiskās aktivitātēs un sacensībās gan pludmalē, gan uz ūdens. Pasākumā notiks arī izglītojošas nodarbības un meistarklases par veselīgu dzīvesveidu, kā arī varēs saņemt bezmaksas konsultācijas pie veselības aprūpes speciālistiem. Plašāka informācija www.veselīgsridzinieks.lv, rakstot uz epastu veseligadiena@gmail.com vai zvanot 26118444.
“Veselīga dzīvesveida dienā” būs iespēja piedalīties komandu sacensībās pludmales volejbolā, pludmales futbolā un pludmales tenisā, pirms tam kopā ar profesionāliem treneriem apgūstot pareizus spēles noteikumus un nosacījumus. Savas komandas lūdzam pieteikt līdz 28.augustam rakstot uz epastu veseligadiena@gmail.com vai zvanot 26118444.
Dejas cienītāji horeogrāfes Ievas Bitenieces pavadībā varēs apgūt street dance, show dance, hiphop un break dance pamatus. Ikviens varēs pārbaudīt savu fizisko spēku un atjautību, piedaloties pludmales spēka trases sacensībās. Savukārt tie, kas jūtas droši uz ūdens, varēs apgūt pareizu SUP tehniku un izmēģināt savus spēkus sacensībās.
Visas dienas garumā darbosies Veselības stacija, kurā veselības aprūpes speciālisti sniegs ekspreskonsultācijas. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja veikt holesterīna un glikozes līmeņa pārbaudi, kā arī izmērīt asinsspiedienu un noteikt ķermeņa kompozīciju, saņemot īsu speciālista konsultāciju par visu mērījumu rezultātiem. Interesenti varēs piedalīties informatīvā nodarbībā par veselīgu uzturu un saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem pie onkologa, kā arī konsultēties par psihoemocionālas veselības veicināšanu pie psihoterapeita. Uz aktivitātēm Veselības stacijā nav nepieciešams iepriekšējs pieraksts, tomēr jārēķinās, ka speciālisti pieņems rindas kārtībā.
Seniori būs īpaši gaidīti Cigun meistarklasē, kas norisināsies Dainas Kalniņas un Mairas Gūtmanes pavadībā. Mierīgāku aktivitāšu cienītājiem būs iespēja piedalīties nūjošanas meistarklasē, apgūstot pareizu tehniku.
Pasākuma organizatori ir parūpējušies arī par pašiem mazākajiem. Vecāķos bērnus sagaidīs sportiskas aktivitātes un kroketa sacensības, pludmales frīsbijs un piepūšamās atrakcijas. Visas dienas garumā par labu noskaņojumu rūpēsies DJ. Uz centrālās skatuves darbosies pasākuma vadītājs un notiks izklaidējošas aktivitātes: muzikāli priekšnesumi, konkrusi ar pārsteiguma balvām, deju un sporta paraugdemonstējumi.
Dalība visās pasākuma aktivitātēs ir bez maksas. Nodarbībās nav nepieciešamas priekšzināšanas un tajās ir aicināts piedalīties ikviens! Plašāka informācija www.veselīgsridzinieks.lv, rakstot uz epastu veseligadiena@gmail.com vai zvanot 26118444.
Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.

Publicitātes plakāts (skatīt vairāk).