Uzsākts dienas centra projekts “Izzināt sevi”

“IZZINĀT SEVI” – tādu nosaukumu izvēlējāmies sociālās integrācijas projektam, kurš šogad no aprīļa līdz novembrim tiek realizēts Rīgas patversmes Dienas centrā. Sagatavošanās darbi jau notiek. Nodarbības, pasniedzējas Ingas Lukašinskas vadībā, tiks uzsāktas 30.maijā un turpināsies visu jūniju, septembrī un oktobrī.
Šī gada Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta izsludinātajā projektu konkursā pieteicām savu vēlmi iepazīt jaunu metodi – neirozīmēšanu (12 kvadrāti, fraktāļi). Apmācību process plānots tā, ka metodi vispirms apgūs Dienas centra/patversmes darbinieki, kuri pēc tam savas zināšanas nodos tālāk klientiem. Mēs, interesentu grupa, šobrīd ar interesi gaidām metodes apgūšanu un ceram, ka process būs aizraujošs un lietderīgs. Kā būs – atbildēt varēsim pēc apmācībām!
Aukstajā ziemas laikā, kad Dienas centrs ir atvērts visas nedēļas dienas, klienti labprātāk uzturas siltās telpās nevis ārā. Ir vairāk jādomā par nodarbēm brīvā laika pavadīšanai. Neirozīmēšana varētu būt piemērota metode aizraujošākai laika pavadīšanai un sevis izzināšanai (stresa un spriedzes mazināšana, savu patieso interešu noskaidrošana, utt.). Sāksim ar sevi un rudenī padalīsimies ar saviem iespaidiem!

Lasīt vairāk.

Projekta koordinatore Iveta Karašniece
2019.gada 14.maijā