Svinīgi pasniegtas Rīgas „Gada balva sociālajā nozarē”

9. decembrī svinīgā ceremonijā septīto reizi tika pasniegtas „Gada balva sociālajā nozarē 2021”
galvaspilsētas labākajiem sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekiem.
Konkursu organizēja Rīgas domes Labklājības departaments, lai apzinātu un godinātu sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekus Rīgas pilsētas pašvaldības iestādēs, kuri profesionāli, atbildīgi un godprātīgi veic savus darba pienākumus, sniedzot atbalstu rīdziniekiem, kā arī lai veicinātu izpratni par sociālās, medicīnas nozares darbinieku darbu, popularizētu un celtu to prestižu sabiedrībā, paaugstinātu darbinieku motivāciju un piederības sajūta savai profesijai. Konkursam „Gada balva sociālajā nozarē 2021” tika iesniegti 98 pieteikumi.
Visaugstāko apbalvojumu par
augsti profesionālām, izcilām zināšanām, atbildīgu, godprātīgu darbu, īpašiem nopelniem savā nozarē un ieguldījumu kolektīva saliedēšanā sociālajā nozarē saņēma – Rīgas sociālās aprūpes centrs “Mežciems” direktore Solvita Rudoviča, kura sociālajā nozarē jau nostrādājusi teju 16 gadus. Veselības aprūpes nozarē balvu saņēma RD Labklājības departamenta Veselības pārvaldes priekšniece, direktores vietniece Inga Solovjova, kura Rīgas pašvaldībā nostrādājusi 23 gadus.
Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis pasniedza Rīgas domes pateicības rakstus par ieguldīto nesavtīgo, pašaizliedzīgo darbu Rīgas pilsētas iedzīvotāju sociālās labklājības un veselības aprūpes nozares nodrošināšanā. Pateicības rakstus saņēma 11 nozaru profesionāļi. Mārtiņš Staķis savā uzrunā atzīmēja, ka” šodien tiek apbalvoti jaudīgākie sociālās un veselības aprūpes nozares eksperti vai vienkārši iejūtīgākie palīgi mums rīdziniekiem. Mērķis uz kuru mums jāvirzās būtu cilvēcīga valsts un cilvēcīga pilsēta. Kamēr citi prāto vai runā par to, Jūs esat tie, kas to ikdienā dara. Jūs esat tie, kas cilvēcīgas valsts un cilvēcīgas pilsētas mērķi īstenojat un personalizējat. Jūs mūs iedvesmojat un esat mūsu piemērs. Paldies par jūsu darbu”.
Žūrijas atzinību saņēma 10 augstas kvalitātes speciālisti, atzinības rakstus pasniedza RD Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs Viesturs Kleinbergs, kurš izteica paldies visiem sociālās nozares speciālistiem, ‘” Jūs spējat saredzēt lietas, ko citi neredz, un Jūs spējat
padarīt cilvēkus laimīgākus.”
RD Labklājības departamenta nominācijās direktore I.Kondrāte pasniedza vairākas RD Labklājības departamenta balvas. Noslēgumā RD Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte atzīmēja “Ir tik labi, ja zini-tev blakus ir cilvēki, kuri vienmēr atbalstīs sapratīs bez liekiem vārdiem, jo vieno kopīgi misija – būt par atbalstu, mierinājumu, “gaismu tuneļa galā”, kādam kam dzīvē gaismas pietrūcis. Un šodien mēs suminājām drosmi, cilvēcību, spēju sapņot un sekot savai zvaigznei”.

Balvu ieguvēju vārdi publicēti RD Labklājības departamenta interneta vietnē: www.ld.riga.lv/Aktualitātes.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice, mob.tālrunis 26385691, e-pasts:lita.brice@riga.lv