Seniori bez iepriekšēja pieraksta var vakcinēties arī ceturtdien, piektdien un brīvdienās

Reaģējot uz
pieprasījumu seniori 60+ grupā, Rīgas pilsētas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas punkts Rīgas Kongresu namā piedāvā iespēju šonedēļ
papildus
vakcinēties ar “Moderna” vakcīnu arī piektdien un sestdien.

Aicinām iepazīties ar grafiku:

3. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 10.00:

  • Rīgas Kongresu namā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5) vakcinācija notiks ar “Janssen” vakcīnu, kuras priekšrocība ir tā, ka nepieciešama tikai viena vakcīnas deva.

4. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 10.00:

  • Rīgas Kongresu namā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5) vakcinācija notiks ar “Moderna” vakcīnu un “Janssen” vakcīnu, kuras priekšrocība ir tā, ka nepieciešama tikai viena vakcīnas deva.
  • Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā (Centrāltirgus ielā 3-1, ieeja no kanāla puses) vakcinācija notiks ar “Janssen” vakcīnu, kuras priekšrocība ir tā, ka nepieciešama tikai viena vakcīnas deva.
  • ATTA centrā (Krasta ielā 60) vakcinācija notiks ar “Moderna” vakcīnu.

5. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 10.00:

  • Rīgas Kongresu namā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5) vakcinācija notiks ar “Moderna” vakcīnu un “Janssen” vakcīnu, kuras priekšrocība ir tā, ka nepieciešama tikai viena vakcīnas deva.
  • ATTA centrā (Krasta ielā 60) – vakcinācija notiks ar “Janssen” vakcīnu, kuras priekšrocība ir tā, ka nepieciešama tikai viena vakcīnas deva).

6. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 10.00:

  • Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā vakcinācija notiks ar “Janssen” vakcīnu, kuras priekšrocība ir tā, ka nepieciešama tikai viena vakcīnas deva).

Darba dienās no 14.30 līdz 15.30
seniori 60+ var doties arī uz Rīgas Dzemdību namu (Miera ielā 45), kur ir iekārtotas vakcinācijas telpas 1. stāvā (ieeja no centrālās ieejas), kur var saņemt ”Pfizer/Biontech” vakcīnu bez iepriekšēja pieraksta.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), ieteicams līdzi paņemt ūdeni un ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu. Rīgas domes Labklājības departaments aicina seniorus ierasties šajā “brīvajā” stundā, bet ne ātrāk kā 20 minūtes pirms vakcinācijas punktu atvēršanās.

Jāatgādina, ka šobrīd vakcīnu bez iepriekšēja pieraksta var saņemt tikai seniori 60+. Iedzīvotājiem citās vecuma grupās vakcinācijai jāpiesakās vietnē: manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni: 8989, izvēloties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītājas vietniece Linda Sausā, tālr. 25536092, e-pasts: linda.sausa@riga.lv.