Rīgas Veselības centrs” – pieci attīstības gadi pacientu interešu vārdā

2019. gada 14. jūlijā savas darbības pirmo piecgadi atzīmēs SIA “Rīgas veselības centrs”. Centrs tika izveidots 2014. gadā un apvieno sešas filiāles: “Ziepniekkalns”, “Ķengarags”, “Imanta”, “Bolderāja”, “Torņakalns” un “Iļģuciems”, kas sniedz veselības aprūpes pakalpojumus vairumam Pārdaugavas un daļai Ķengaraga iedzīvotāju (vidēji 200 000 pacientiem gadā) iespējami tuvu viņu dzīves vietai. ”Mēs esam jums tuvāk” – tā skan arī sabiedrības moto.

SIA “Rīgas veselības centrs” sniedz plašu gan valsts apmaksāto, gan arī maksas veselības aprūpes un profilakses pakalpojumu klāstu kā pieaugušajiem, tā bērniem, nodrošinot diagnostiskos izmeklējumus, speciālistu konsultācijas un daudzveidīgas rehabilitācijas iespējas. “Rīgas veselības centra” misija ir rūpes par rīdzinieku veselību, kas tiek īstenota, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un pieredzējušu veselības aprūpes speciālistu zināšanas.

Skaidrīte Vasaraudze, “Rīgas veselības centra” valdes priekšsēdētāja: „Mēs sistemātiski cenšamies aizvien labāk un kvalitatīvāk risināt rīdzinieku veselības aprūpes, veselības veicināšanas un slimību profilakses vajadzības. Tas attiecas kā uz pakalpojumu kvalitātes un pieejamības uzlabojumiem, tā telpu un aprīkojuma atjaunošanu un modernizāciju. Šo piecu gadu laikā divas no mūsu filiālēm – “Imanta” un “Iļģuciems” – ir ieguvušas pilnībā jaunu veidolu, un drīzumā tām pievienosies arī trešā – “Bolderāja”. Esam gandarīti, ka vairāku gadu garumā dažādu projektu ietvaros nodrošinām veselības veicināšanas bezmaksas pakalpojumus dažādām iedzīvotāju grupām (t.sk., bērniem un grūtniecēm), t.sk., to projektu, kas tiek finansēti no Rīgas domes Labklājības departamenta īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” līdzekļiem. Mēs esam pateicīgi kā mūsu pieredzes bagātajiem veselības aprūpes speciālistiem, tā arī jaunajiem mediķiem par viņu vēlmi strādāt mūsu komandā, sekot medicīnas zinātnes attīstības tendencēm, palīdzot mums aizvien profesionālāk un kvalitatīvāk rūpēties par pacientu veselību, uzlabot un pilnveidot pakalpojumu klāstu un saturu. Tāpat arī liela atzinība pienākas mūsu zinošajiem administrācijas darbiniekiem un sadarbības partneriem, kuru ieguldījums palīdz attīstīt “Rīgas veselības centru” par mūsdienīgu un konkurētspējīgu ārstniecības iestādi.”

SIA “Rīgas veselības centrā” strādā teju 500 darbinieki, t.sk., vairāk nekā 300 veselības aprūpes speciālisti. Sabiedrība iznomā telpas ģimenes ārstiem prakšu darbības nodrošināšanai – šobrīd tās filiālēs primārās veselības aprūpes pakalpojumus sniedz vairāk kā 50 ģimenes ārsti. Turklāt centrs ir viena no tām nedaudzajām veselības aprūpes iestādēm Rīgā, kas nodrošina valsts finansētus dežūrārstu pakalpojumus ārpus ģimenes ārstu darba laika un brīvdienās/svētku dienās.

Papildu informācija:
Skaidrīte Vasaraudze, SIA “Rīgas Veselības centrs” valdes priekšsēdētāja:skaidrīte.vasaraudze@rigasveseliba.lv; 29432660