Rīgas domes vadība izteiks pateicību par izcilu darbu Covid-19 pandēmijas laikā

Ceturtdien, 9. septembrī, plkst. 13.30 Rīgas domes vadība ir aicinājusi uzņēmumu, brīvprātīgo, nevalstisko organizāciju
pārstāvjus uz svinīgu pasākumu, lai teiktu sirsnīgu paldies par sniegto ieguldījumu, atsaucību un atbalstu galvaspilsētas pašvaldības sociālajai un veselības aprūpes sistēmai Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošana laikā.

Covid-19 izraisītā pandēmija un krīze ir ietekmējusi ikvienu, taču īpaši liela nozīme šajā laikā ir tiem cilvēkiem, uzņēmumiem un organizācijām, kuras veic pašaizliedzīgu darbu sabiedrības labā un iesaistās vīrusa pārvarēšanas pasākumos.

Šis jau būs trešais pašvaldības rīkotais godināšanas pasākums. Tam pieteikti teju 150 cilvēki. Pasākums notiks, ievērojot epidemioloģiskās drošības
prasības, un to varēs apmeklēt, uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Klātesošos uzrunās un sveiks Rīgas pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis un Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte. Muzikālu priekšnesumu sniegs aktieris Artis Robežnieks.

Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte: “ Covid laiks, kā lakmusa papīrs, ir parādījis, kur mūsu spēks, kur vājums. Sociālā jomā, līdzvērtīgi mediķiem un policijai, no pandēmijas sākuma ir pirmajā “frontes līnijā”. Bet – mēs neesam vieni! Visu šo laiku nozares cilvēkiem blakus bija tie, kas vakcinēti ar īpašu, ne laboratorijās, bet sirdīs un labos nodomos sintezētu vakcīnu – spēju nepalikt vienaldzīgam, būt CILVĒKAM! Šodienas 150 pateicības – viņiem!”

Aicinām sekot līdzi godināšanas notikumam 9. septembrī no plkst. 13.30 līdz plkst. 15.00 Rīgas domes sociālā tīkla “Facebook” profilā www.facebook.com/Riga.lv un Rīgas domes mājas lapā www.riga.lv sadaļā “Tiešraides un ieraksti” – “Sociālās sistēmas atbalstītāju sumināšana par darbu Covid-19 pandēmijas laikā”.

Fotogrāfijas no pasākuma apskatāmas:

https://failiem.lv/u/3ewz4z6r9

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice, tālr. 67105980, e-pasts: lita.brice@riga.lv.