Rīgas domē sumina pašvaldības sociālās sistēmas darbiniekus par darbu Covid-19 pandēmijas laikā

Trešdien, 5. maijā, Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis un Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte pateicās Rīgas sociālās sistēmas darbiniekiem par darbu Covid-19 pandēmijas laikā.

Ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības, klātienē uz Rātsnamu tika aicināti Rīgas domes Labklājības departamenta pakļautības iestāžu – Rīgas Sociālā dienesta, Rīgas sociālās aprūpes centru “Gaiļezers”, “Mežciems” un “Stella Maris”, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra un Rīgas patversmes vadītāji, taču attālināti tika sveikti šo iestāžu darbinieki par augsti profesionālu, godprātīgu darbu, cilvēcību, drosmi un komandas garu, sniedzot atbalstu Rīgas pašvaldības iedzīvotājiem COVID-19 pandēmijas apstākļos. Šie darbinieki ar savas iestādes vadītāju starpniecību saņems pateicības rakstu un simbolisku dāvanu no Rīgas domes priekšsēdētāja.

M. Staķis savā uzrunā uzsvēra, ka pandēmijas pārbaudījums parādīja, cik svarīgu darbu dara sociālās sistēmas darbinieki gan visai sabiedrībai kopumā, gan valstij, gan mūsu pilsētai. Viņš norādīja, ka ir daudz dažādu sasniegumu, taču pats svarīgākais ir šis ikdienas darbs, kuru sociālās sistēmas darbinieki pašaizliedzīgi un profesionāli veic katru dienu pašvaldībā, noslīpējot to līdz perfekcijai un esot par piemēru citām pašvaldībām, tāpēc ne velti Rīga šobrīd ir zināma kā sociālo pakalpojumu inovāciju centrs. Mērs pateicās visiem par smago darbu, par iespēju pašvaldībai lepoties ar sociālas sistēmas darbinieku panākumiem, par drosmi strādāt pandēmijas laikā ar Covid-19 inficētajiem cilvēkiem un riskējot ar savu veselību. “Jūs esat īstie Rīgas varoņi,” noslēgumā piebilda domes priekšsēdētājs.

I. Kondrāte uzrunā kolēģiem sacīja, ka darīt labas lietas, svarīgas lietas, atbalstīt, tā ir labklājības nozares būtība. Viņa norādīja, ka varonība, misijas apziņa parādās ne tikai ikdienas darbos, bet arī “kara lauka” režīmā, kurā labklājības nozare atrodas jau otro gadu. Labklājības departamenta direktore pauda gandarījumu, ka domes priekšsēdētājs ir izteicis pateicību sociālās jomas darbiniekiem pašvaldības vārdā.

Rīgas domes priekšsēdētāja pateicības rakstus saņems 153 darbinieki no Rīgas domes Labklājības departamenta un sešām tā pakļautības iestādēm. Arī turpmāk plānots sveikt gan pašvaldības sociālās un veselības aprūpes sistēmas darbiniekus, gan sadarbības organizācijas, kuras sniedz neatsveramu atbalstu, lai rīdzinieki saņemtu sociālo atbalstu pandēmijas laikā.

2020. gada maijā Rīgas domes Labklājības departaments un pagaidu administrācijas vadītājs izteica pateicību sadarbības partneriem, uzņēmumiem un organizācijām, kuras veica pašaizliedzīgu darbu sabiedrības labā un iesaistījās ārkārtējās situācijas pārvarēšanas pasākumos. Vakar Rīgas domes priekšsēdētājs izteica pateicību sociālās sistēmas darbiniekiem par darbu Covid-19 pandēmijas laikā, taču arī turpmāk ir plānots sveikt gan pašvaldības sociālās un veselības aprūpes sistēmas darbiniekus, gan sadarbības organizācijas, kuras sniedz neatsveramu atbalstu, lai rīdzinieki saņemtu sociālo atbalstu pandēmijas laikā.

Pasākuma ierakstu var noskatīties
šeit.