Rīgas domē būs aplūkojama Valtera Poļakova fotogrāfiju izstāde “Izaugt ģimenē”

No 01.augusta līdz 19.augustam Rīgas domē Rātslaukumā 1 1.stāva vestibilā būs aplūkojama fotomākslinieka Valtera Poļakova fotogrāfiju izstāde “Izaugt ģimenē”. 30 lielformāta darbos tverti mirkļi audžuģimeņu un aizbildņu dzīves dažādībā un pieredzē, bērnu smieklos un skumīgākos brīžos. Fotogrāfs savu veikumu raksturo īsi – ieskatieties viņu acīs!

Izstāde kliedēs arī mītu par pilnīgu bērnu dzīves noslepenošanu jaunās datu regulas aspektā. Precīzi un godprātīgi ievērojot nepieciešamo saskaņošanu, respektējot bērnu un ģimeņu tiesības, iespējams publikai piedāvāt vizuāli piesaistošus un emocionāli uzrunājošus stāstus. Vajadzīga tikai griba, zināšanas un savstarpēja uzticēšanās. Izstādes mērķis ir iedrošināt ģimenes kļūt par audžuģimenēm. Aicinām apmeklēt fotoizstādi, kas būs aplūkojama Rīgas domes 1.stāva vestibilā Rātslaukumā no 1. līdz 19.augustam no plkst. 8.30 – 17.00.
Izstādi organizē Nodibinājums „ Sociālo pakalpojumu aģentūra” sadarbībā ar Oak fondu un Rīgas domes Labklājības departamentu.

Relīzi sagatavoja Dzintris Kolāts, nodibinājuma “Sociālo pakalpojumu aģentūra” sabiedrisko attiecību konsultants, telefons 29287746, dzintris.kolats@gmail.com