Rīgas dome aicina seniorus vakcinēties bez iepriekšēja pieraksta

Senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta notiks no plkst. 9.00 līdz 10.00 šādos datumos:

  • Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā (Centrāltirgus ielā 3-1, ieeja no kanāla puses) no 12. jūlija līdz 18. jūlijam ar “Pfizer/Biontech” un “Janssen” vakcīnu.
  • Rīgas Kongresu namā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5) no 12. jūlija līdz 17. jūlijam ar “Pfizer/Biontech” un “Janssen” vakcīnu.
  • ATTA centrā (Krasta ielā 60) 12. jūlijā ar “Pfizer/Biontech” un “Janssen” vakcīnu, 13., 15, un 17. jūlijā ar “Pfizer/Biontech” vai “Moderna” vakcīnu.

Papildus seniori bez iepriekšēja pieraksta var saņemt vakcīnu Rīgas Dzemdību namā (Miera ielā 45) darba dienās no 10.00 līdz 12.00, vakcinācija notiek ar “Pfizer/Biontech” vakcīnu.

Seniori var ierasties bez iepriekšēja pieraksta un bez ārsta nosūtījuma. Pirms vakcinācijas ārstniecības persona izvērtēs vakcinējamā veselības stāvokli un konsultēs par vakcīnas iedarbību. Senioriem uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un jāierodas tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu. Aicinām ņemt līdzi dzeramo ūdeni, ar ko veldzēt slāpes šajā īpaši karstajā laikā.

Turpinās vakcinācija arī tirdzniecības centros: T/C “Galleria Riga” (Dzirnavu ielā 67), T/C “Galerija Centrs” (Audēju ielā 16), T/C “Domina” (Ieriķu ielā 3), T/C “Akropole” (Maskavas ielā
257), T/C “Origo” (Stacijas laukumā 4) un T/C “Alfa” (Brīvības gatvē 372). Tirdzniecības centros uz vakcināciju var ierasties, gan iepriekš reģistrējoties uz konkrētu laiku vietnē manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni 8989, gan arī bez iepriekšējā pieraksta. Laikā no plkst. 9.00 līdz 10.00 seniori tiks apkalpoti prioritāri. Par vakcīnas veidu jāinteresējas konkrētajā tirdzniecības centrā.

Atgādinām, ka vakcinācija ir drošākais, efektīvākais veids, kā pasargāt sevi no smagas saslimšanas, nāves!

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītājas vietniece Linda Sausā, tālr. 67105980, e-pasts: linda.sausa@riga.lv.