Rīgā notiks labdarības futbola turnīrs bērnu namiem

1. maijā Rīgā notiks sporta labdarības pasākums pusaudžiem no bērnu namiem. Pasākums „Energy football” notiks Juglas vidusskolas stadionā.
Futbola turnīru, kurā piedalīsies pusaudži, brīvprātīgie un futbola spēlētāji, organizē Bāreņu un audžu ģimeņu atbalsta centrs Sirota.lv.
Pasākumā piedalīsies 25 pusaudži no bērnu un jauniešu mājām Rīgā un Elejā, kā arī bērni no krīzes ģimenēm. Turnīrā sacentīsies 3 komandas, kuras sastāv no bērniem un pieaugušajiem brīvprātīgajiem futbolistiem.
Centra Sirota.lv projektu galvenā ideja ir bērnu un pieaugušo kopīga darbība, kas veicina bez vecāku gādības palikušo vai krīzes ģimenēs dzīvojošu pusaudžu socializāciju. Līdzīga sadarbības ideja tiek īstenota arī citos Centra projektos – lielajās Sporta spēlēs vai mini-turnīros dažādos sporta veidos.
Pasākuma mērķis ir iesaistīt pusaudžus sabiedriskajā dzīvē. „Energy football” rada apstākļus komandas darbam, vēlmei uzvarēt, iemaņām komunicēt ar citiem dalībniekiem – vienaudžiem un pieaugušajiem. Lai to izdarītu, Sirota.lv piesaista plašu pieaugušo brīvprātīgo loku – futbola spēlētājus, spēles tiesnešus, fotogrāfus, asistentus un citus cilvēkus, kuri mēģinās padarīt šo dienu pusaudžiem neaizmirstamu.
Labdarības projektu īsteno centra Sirota.lv brīvprātīgie ar futbolistu atbalstu Ņikita Kulikovs, Gints Cimers, Viktors Piastro, Dainis Truntiks, Deniss Spicins, Aleksejs Koļesņikovs, Artūrs Ļipskis, Valērijs Henkins un par līdzekļiem, kurus Centrs piesaista ziedojumu veidā.
Pasākumu “Energy football” atbalsta Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs, Juglas vidusskola, iMedia group, Family foto.
Centrs Sirota.lv ir Latvijas labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2013.gada. Centrs veic projektus bāreņu un audžu ģimeņu atbalstam. Sirota.lv saņēma Rīgas domes apbalvojumu konkursā „Gada brīvprātīgais 2017”.

Informāciju sagatavoja: Sirota.lv. Vairāk informācijas mājas lapā sirota.lv