Rīgā darbojas lielie vakcinācijas centri

Lai nodrošinātu vienmērīgu vakcinācijas pieejamību un arvien pieaugošo pieprasījumu pēc balstvakcinācijas,
Rīgā darbu turpina divi lielie vakcinācijas centri.
No plkst. 09.00 atvērts lielais vakcinācijas centrs Ķīpsalā (Ķīpsalas iela 8), kas strādā katru dienu līdz plkst. 17.00.

Lielais vakcinācijas centrs “ATTA Centre” telpās (Rīgā, Krasta ielā 60) strādā katru dienu no plkst. 09.00 līdz plkst. 17.00.

Tāpat turpināsies arī līdz šim īstenotā pieeja ar iespēju vakcinēties tuvāk cilvēku ikdienas gaitām, piedāvājot iespēju vakcinēties tirdzniecības centru vakcinācijas punktos un Rīgas apkaimēs esošajos vakcinācijas punktos.

Rīgā vakcinācija būs pieejama tirdzniecības centros “Domina”, “Dole”, “Sāga”, galerijā “Centrs” un vakcinācijas punktā Imantas tirgū.

Balstvakcīnu tirdzniecības centrā “Akropole” ir iespējams saņemt katru dienu no plkst.10 līdz 20, savukārt tirdzniecības centrā “Alfa” pakalpojums būs pieejams darba dienās no plkst.10.30 līdz 19, bet brīvdienās no plkst.10.30 līdz 18.
Vakcinēšanās punkts tirdzniecības centrā “Akropole” atrodas pirmā stāva gaitenī starp E un F ieejām, bet tirdzniecības centrā “Alfa” – pirmajā stāvā pretī veikalam “Cenuklubs”.

Pieteikties vakcinācijai var vietnē www.manavakcina.lv, zvanot pa tālruni 8989 vai pie sava ģimenes ārsta.