Rīdzinieki aicināti iepazīties ar veselīgo atpūtas vietu ceļvedi

Rīgas domes Labklājības departaments ar Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta tehnisko atbalstu ir izstrādājis ceļvedi, kurā apkopota informācija par aktīvām un veselīgām bezmaksas atpūtas iespējām Rīgā.

Ceļvedī ir iekļauti pastaigu maršruti dažādās Rīgas apkaimēs, atzīmēti interesantākie apskates objekti šajos maršrutos, kā arī
sniegta neliela informācija par šiem apskates objektiem. Tāpat ceļvedī apkopotas jebkuram rīdziniekam un pilsētas viesim pieejamās slēpošanas trases, dārzi un parki, sporta, aktīvās atpūtas un rotaļlaukumi, promenādes, skatu torņi, peldvietas un pilsētas pļavas. Ceļvedī ir sniegta informācija arī par Rīgas mežiem un dabas parku “Piejūra”.

Ar ceļvedi bez maksas iespējams iepazīties šeit: https://tinyurl.com/celvedis

Ceļvedis būs noderīgs jebkuram, kurš vēlas iepazīt Rīgu, dodoties pastaigā, izpētot ne tikai interesantos maršrutus, bet arī Rīgas dārzus un parkus, kam katram ir savs stāsts. Ceļvedis ir papildināts arī ar apskates objektu fotogrāfijām, video materiāliem un audio gidiem, atjautības uzdevumiem un jautājumiem, kas padarīs pastaigas interesantākas un aizraujošākas. Ja kāds apskates objekts ir īpaši ieinteresējies, ceļvedī norādīts, kur iespējams atrast sīkāku informāciju.
Tāpat ceļvedis noderēs, ja esi apņēmies savā ikdienā iekļaut vairāk fiziskās aktivitātes. Ceļvedī sniegta detalizēta informācija par sporta un aktīvās atpūtas laukumiem, lai katrs var izvēlēties savām interesēm un atrašanās vietai piemērotāko. Ziemā lieti noderēs informācija par Rīgā esošajām slēpošanas trasēm, kuras jebkurš interesents var apmeklēt bez maksas, savukārt vasarā būs noderīgi ielūkoties ceļvedī, apdomājot, kuru peldvietu apmeklēt. Ceļvedī arī publicēta karte ar dažādām bezmaksas veselību veicinošām aktivitātēm Rīgā.

Visas atpūtas vietas ceļvedī iespējams atrast arī kartē. Lietojot ceļvedi, iespējams likt kartei noteikt savu atrašanās vietu, kas var palīdzēt izplānot maršrutu.

Plašāka informācija Diāna Koerna, tālr. 67105193