Parakstīs sadarbības līgumu starp RD Labklājības departamentu un Rīgas Stradiņa universitāti

Otrdien, 10. jūlijā, plkst. 13.00, Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte un Rīgas Stradiņa universitātes rektors Aigars Pētersons RSU rektorāta zālē (Dzirciema ielā 16) parakstīs sadarbības līgumu par RD Labklājības departamenta piešķirtām prakses vietām profesionālās bakalaura studiju programmas Sociālais darbs 3.studiju gada studējošajiem. Līguma ietvaros departaments nodrošinās iespēju RSU praktikantiem izmantot departamenta un tā pakļautības iestāžu piedāvātās apmaksātās prakses vietas līdz trīs mēnešu garumā.
RD Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte uzsvēra “Sociālai sistēmai Rīgas pilsētā ir vien divdesmit sešu gadu pieredze, taču droši varam teikt, ka speciālistu kompetence, mūsdienīgu un zinātniski pamatotu, uz pierādījumiem balstītu pieeju izmantošana praksē, to ir izveidojusi par sociālās nozares flagmani un jomas ekspertu ne tikai mūsu valstī, bet arī ārvalstīs. Mūsu darbs nav atrauts no realitātes, tādēļ izaicinājumiem bagāts. Esmu patiesi gandarīta, ka, pateicoties produktīvai un vispusīgai sadarbībai ar Rīgas Stradiņa universitāti, Rīgas domes Labklājības departamenta iestādes un speciālisti tiks iesaistīti akadēmiskā darbā, daloties savā pieredzē un zināšanās ar topošajiem kolēģiem, kā arī paaugstinot savu profesionalitāti. Esmu pārliecināta, ka šī būs veiksmīga un nozīmīga sadarbība!”
Līguma parakstīšanā no RD Labklājības departamenta puses piedalīsies arī Mārtiņš Moors, RD Labklājības departamenta Sociālās pārvaldes priekšnieks; Ervins Alksnis, Rīgas Sociālā dienesta vadītājs un Kaspars Jasinkevičs, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra direktors. Līguma parakstīšanā no RSU puses piedalīsies arī Guntis Bahs, RSU Veselības studiju prorektors; Inga Millere, RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes dekāne un Lolita Vilka, Labklājības un sociālā darba katedras vadītāja.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice, tālr.67105925; mob.tālr. 26385691, e-pasts:lita.brice@riga.lv sadarbībā ar RSU Komunikācijas departamenta direktoru Ediju Šaueru, mob. tālr. 29471298, e-pasts: edijs.sauers@rsu.lv