No 28. maija Rīgas Kongresu namā dienas laikā varēs vakcinēties vairāk kā 1000 iedzīvotāju

Lai palielinātu iedzīvotāju iespējas vakcinēties pret Covid-19 sev ērtā laikā pilsētas centrā, no 28. maija (piektdienas) tiek paplašināts Rīgas Kongresu nama (Krišjāņa Valdemāra ielā 5) liela mēroga vakcinācijas punkts, ar iespēju vakcinēties arī pirmajā stāvā izveidotajā pakalpojuma saņemšanas vietā. Vakcinācijas punktu kopumā apkalpos 7 vakcinācijas brigādes.

Līdz šim vakcinēties gribētājus uzņēma tikai otrajā stāvā. Katru rītu aptuveni 40 seniori vakcinējas “brīvās stundas” laikā bez iepriekšēja pieraksta, bet dienas laikā Kongresu nama vakcinācijas punktā tiek vakcinēti vairāk kā 570 cilvēki. Paplašinot vakcinācijas iespējas, plānots, ka katru dienu Rīgas Kongresu nama abos vakcinācijas punktos (divos stāvos) apkalpos vairāk kā 1000 iedzīvotājus. Vakcinācija notiek ar “Moderna” un “Pfizer/Biontech” vakcīnām.

27., 28., 29., 30. maijā no plkst. 8.00- 9.00 senioru “brīvā stunda” un no plkst. 9.00- 17.00 vakcinācija iepriekš pierakstoties tagad abos Rīgas Kongresu nama stāvos!

Atgādinām, ka šobrīd jebkurš pieaugušais Latvijas iedzīvotājs (tai skaitā jaunieši no 16 gadu vecuma) var pieteikties saņemt vakcīnu, izvēloties konkrētu laiku, un norādot izvēlēto vakcinācijas vietu – Rīgas Kongresu nams, vietnē: manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni: 8989. Vakcinācija ir bez maksas un brīvprātīga.

Vakcinācija ir drošākais, efektīvākais veids, kā pasargāt sevi no smagas saslimšanas!

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice, tālr.67105925; mob.tālr. 26385691, e-pasts:lita.brice@riga.lv