Nākamnedēļ turpināsies senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta

Rīgas pilsētas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas punkti Rīgas Kongresu namā un Rīgas Centrāltirgū no 24. maija līdz 30. maijam turpinās senioru vakcināciju bez iepriekšēja pieraksta.

Rīgas pilsētas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas punktu “brīvā stunda”:

  • Rīgas Kongresu namā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5) seniori bez iepriekšējas pieteikšanās tiek gaidīti visu nedēļu no līdz 30. maijam
    no plkst. 8.00 līdz 9.00
    . Vakcinācija notiks ar “Moderna” un “Pfizer/Biontech” vakcīnām.
  • Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā (Centrāltirgus ielā 3-1, ieeja no kanāla puses) seniori bez iepriekšējas pieteikšanās tiek gaidīti , 29. un 30. maijā no plkst. 9.00 līdz 10.00. Šajā laikā senioriem būs iespēja saņemt “Janssen” vakcīnu, kuras priekšrocība ir tā, ka nepieciešama tikai viena vakcīnas deva.

Jāpiebilst, ka senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta notiek arī liela mēroga vakcinācijas centrā Ķīpsalas hallē (Ķīpsalas ielā 8), seniori var izmantot šo iespēju 28., 29. un 30. maijā no plkst.
9.00 līdz 10.00
. Vakcinācija notiks ar ”Pfizer/Biontech” vakcīnu. Savukārt uz ATTA centru (Krasta ielā 60) seniori bez iepriekšējas pieteikšanās var doties 28. un 29. maijā no plkst. 9.00 līdz 10.00. Vakcinācija notiks ar “Pfizer/Biontech” un “Janssen” vakcīnām.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), ieteicams līdzi paņemt ūdeni un ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu. Rīgas domes Labklājības departaments aicina seniorus ierasties šajā “brīvajā stundā”, bet ne ātrāk kā 20 minūtes pirms vakcinācijas punktu atvēršanās.

Tāpat arī Labklājības departaments atgādina, ka šobrīd jebkurš pieaugušais Latvijas iedzīvotājs (tai skaitā jaunieši no 16 gadu vecuma) var pieteikties saņemt vakcīnu, izvēloties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku, vietnē: manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni: 8989. Vakcinācija ir bez maksas un brīvprātīga.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītājas vietniece Linda Sausā, tālr. 25536092, e-pasts: linda.sausa@riga.lv.