Kūlenis – 2018

Nodibinājuma LELB Diakonijas centrs Atbalsta centrs bērniem un ģimenēm „Roku rokā” sadarbībā ar Rīgas Domes Labklājības departamentu informē, ka projekta „Kūlenis – 2018” ietvaros 2018. gada 18. un 19. augustā Naukšēnu novada Ķoņu pagasta Dīķeru muižā norisināsies apmācību seminārs ģimenēm.
Projekta „Kūlenis – 2018” pamatideja ir atbalsta sniegšana ģimenēm, kuras nonākušas grūtībās, organizējot apmācību semināru visai ģimenei, lai uzlabotu bērnu un vecāku savstarpējās attiecības, kā arī ģimeņu integrāciju kopienā.
Apmācību semināra mērķa grupa ir Rīgas pilsētas pašvaldībā dzīvojošās ģimenes, kurās bērni aug trūcīgos apstākļos. Plānots, ka apmācību seminārā piedalīsies 18 ģimenes, ietverot daudzbērnu ģimenes un aizbildņu ģimenes, kopumā 60 dalībniekus.
Apmācības ieplānotas ārpus ģimeņu ierastās vides kā 2 dienu izbraukuma seminārs. Tās tiks organizētas, izmantojot neformālās izglītības metodes. Seminārā paredzētas arī sportiskas un radošas aktivitātes bērniem kopā ar vecākiem.
Apmācību semināra laikā tiks pārrunātas tādas tēmas kā audzināšanas stili, iekšējie ģimenes konflikti un to risināšana, pozitīvas saskarsmes veidošana.