“Iepirkumu Gada balva 2017” laureāts RD Labklājības departamenta galvenais jurists Edgars Lauskis

Š.g. 18. Janvārī RD Labklājības departamenta Juridiskās nodaļas galvenais jurists, nodaļas vadītāja vietnieks Edgars Lauskis saņēma galveno balvu konkursā “Iepirkumu Gada balva 2017” nominācijā “Gada iepirkumu speciālists: pasūtītājiem.” “Iepirkumu Gada balva 2017” organizēja žurnāls “Iepirkumi” sadarbībā ar Finanšu ministrijas Iepirkumu uzraudzības biroju.
RD Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte ar gandarījumu atzīst, ka lepojas ar departamenta E.Lauska iegūto balvu. ” Tas, ka mūsu jaunie kolēģi tiem nominēti un saņem augstu profesionālo novērtējumu, liecina par to ka Rīgas pašvaldībā ir labas iespējas profesionālai pilnveidei, izaugsmei un iespējām sevi pierādīt kā nozares profesionālim. Labklājības jomā veidojas jauna, spēcīga juristu maiņa! ” atzīmē Irēna Kondrāte.
RD Labklājības departamentā jurists Edgars Lauskis strādā kopš 2013. gada un no tā laika viņam tiek uzticēta visu Labklājības departamenta un to pakļautības iestāžu iepirkumu veikšana, darbs iepirkuma komisijās, iepirkumu uzraudzība un plānošana, lai tiktu nodrošināta Labklājības departamenta galveno funkciju izpilde. 2014. gadā E.Lauskis tiek iecelts par Iepirkumu un tiesiskā nodrošinājuma sektora vadītāju un šobrīd viņš ir Juridiskās nodaļas galvenais jurists, nodaļas vadītājas vietnieks, kurš atbild par iepirkumiem Departamentā un ir atbalsta persona ikvienam darbiniekam juridiska rakstura jautājumos.
Katru gadu iepirkumu veikšanai Labklājības departamentam un tā pakļautības iestādēm tiek atvēlēti aptuveni 20 miljoni euro un līdz ar to Rīgas domes Labklājības departaments ir lielākais sociālo pakalpojumu iepirkumu veicējs Latvijā.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice, tālr.67105925; mob.tālr. 26385691, e-pasts:lita.brice@riga.lv