13. decembrī sesto reizi tiks pasniegta „Gada balva sociālajā nozarē”

Piektdien, 13. decembrī, plkst. 15.00 Mazajā Ģildē (Amatu ielā 3/5) svinīgā ceremonijā „Gada balva sociālajā nozarē 2019” tiks sveikti galvaspilsētas labākie sociālās un veselības aprūpes nozares darbinieki. Sesto
reizi nominācijā „ Leonīda Kurdjomova balva” par augsti profesionālām, izcilām zināšanām, atbildīgu, godprātīgu darbu, īpašiem nopelniem savā nozarē un ieguldījumu kolektīva saliedēšanā saņems viens sociālās nozares un viens veselības aprūpes nozares darbinieks. Šo balvu iepriekšējā gadā saņēma Mārtiņš Moors un Mārtiņš Rempe.
Laureātus sveiks Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Anna Vladova,
RD Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte, Leonīda Kurdjumova ģimenes locekļi, kā arī RD Labklājības departamenta vadošie speciālisti.
Konkursam „Gada balva sociālajā nozarē 2019” tika iesniegti 64 pieteikumi, bet nominācijā “Iedzīvotāju paldies” tika saņemtas 156 rīdzinieku anketas.
Konkursu organizē Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteja sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu, lai apzinātu un godinātu sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekus Rīgas pilsētas pašvaldības iestādēs, kuri profesionāli, atbildīgi un godprātīgi veic savus darba pienākumus, sniedzot atbalstu rīdziniekiem, kā arī lai veicinātu izpratni par sociālās, medicīnas nozares darbinieku darbu, popularizētu un celtu to prestižu sabiedrībā, paaugstinātu darbinieku motivāciju un piederības sajūta savai profesijai.
Ar Rīgas domes priekšsēdētāja pateicības rakstiem par ieguldīto nesavtīgo, pašaizliedzīgo darbu Rīgas pilsētas iedzīvotāju sociālās labklājības un veselības aprūpes nozares nodrošināšanā konkursa rezultātā tiks apbalvoti sociālās nozares un veselības aprūpes nozares speciālisti.
Pasākumā tiks pasniegtas vairākas Rīgas domes Labklājības departamenta balvas nominācijās: „Jaunā cerība”, „Sociālā gadījuma eksperts”, „Inovatīvākais darbinieks”, „Komandas līderis”, „Saskarsmes eksperts”, „Speciālists-skaitļu lietpratējs” un „Žūrijas atzinība”.
Kuri kļūs par laureātiem varēs uzzināt pasākumā „Gada balva sociālajā nozarē”. Balvu ieguvēju vārdi pēc pasākuma tiks publicēti interneta vietnē: www.ld.riga.lv/Aktualitātes