Ģimenes dienu atzīmēs fotogrāfijās

Saasinot uzmanību bērnu tiesībām izaugt ģimenē, Eduarda Smiļģa teātra muzeja telpās 15.maijā plkst 16.00 tiks atzīmēta Ģimenes diena. To organizē nodibinājums “Sociālo pakalpojumu aģentūra” sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.
Notikuma caurvijošo satvaru veidos fotogrāfa Valtera Poļakova bērnu fotogrāfiju izstādes “Izaugt ģimenē” atklāšana. 30 lielformāta darbos tverti mirkļi audžuģimeņu un aizbildņu dzīves dažādībā un pieredzē, bērnu smieklos un skumīgākos brīžos. Fotogrāfs savu veikumu raksturo īsi – ieskatieties viņu acīs!
Izstāde kliedēs arī mītu par pilnīgu bērnu dzīves “noslepenošanu” jaunās datu regulas aspektā. Precīzi un godprātīgi ievērojot nepieciešamo saskaņošanu, respektējot bērnu un ģimeņu tiesības, iespējams publikai piedāvāt vizuāli piesaistošus un emocionāli uzrunājošus stāstus. Vajadzīga tikai griba, zināšanas un savstarpēja uzticēšanās. Izstāde muzejā būs atvērta līdz 16.jūnijam, tālāk turpinot ceļu uz citām Latvijas pilsētām
Ģimenes dienas ietvaros Smiļģa muzejā izskanēs arī audžuvecāku un bērnu pieredzes stāsti, mazie un ne tik mazi varēs piedalīties interesantās, mazliet provokatīvās darbnīcās, tai skaitā – dusmu spilvena murcīšanas, trakās keramikas, sejas (gan paša gan draugu) apgleznošanas prasmju apguvē. Ar savu uzstāšanos Ģimenes dienu iekrāsos dziesmas meistari Kaspars Markševics, Liene Šomase un Deniss.

Kontakti: Kārlis Mednieks karlis.mednieks@gmail.com
Telefons: +371 28609300
Atbalsta: Oak fonds un Rīgas Domes Labklājības depoartaments
Relīzi sagatavoja Dzintris Kolāts, nodibinājuma “Sociālo pakalpojumu aģentūra” mediju un sabiedrisko attiecību konsultants. dzintris.kolats@gmail.com
Telefons: +371 29 287746