Esi aktīvs – 9. jūnijā nāc uz Veselīga dzīvesveida dienu Centra sporta kvartālā!

Gada siltā sezona ir vislabākais laiks dažādām aktivitātēm, kad ikvienam gribas iziet svaigā gaisā. Lai uzzinātu visu par dažādām iespējām būt aktīvam Rīgā, kā arī noklausītos speciālistu ieteikumus veselīgam dzīvesveidam, aicinām rīdziniekus uz Veselīga dzīvesveida dienu 9. jūnijā! Ieeja pasākumā būs bez maksas, taču uz dažām nodarbībām būs nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
No 12.00 līdz 17.00 gan Centra sporta kvartālā, Barona ielā 116A, gan Rīgas Skolēnu pilī notiks plašs aktivitāšu klāsts ikvienai iedzīvotāju vecuma grupai. Pasākumā ir aicināts piedalīties ikviens, lai uzzinātu ko jaunu par savu un savas ģimenes veselību un aktīvi izkustētos.
Visas dienas garumā notiks lekcijas, kur dažādu jomu speciālisti – kardiologs, fizioterapeits, uztura speciālists un citi stāstīs par daudzpusīgām veselības tēmām, kā, piemēram, stājas ietekme uz bērna veselību, sirds veselības veicināšana, atkarību profilakse u.c. Ar visiem ārstiem klātienē varēs aprunāties un uzdot interesējošos jautājumus.
Savukārt skatuves un sporta kvartāla teritorijā apmeklētāji varēs redzēt dažādus paraugdemonstrējumus, kā arī paši izmēģināt līdzdarbošanos. Priekšnesumus sniegs gan atraktīvie Kangoo Jumps, gan Ghetto Dance, gan citi. Visā pasākuma teritorijā notiks arī kopīgas volejbola spēles, orientēšanās un vingrošanas nodarbības. Plašs aktivitāšu piedāvājums būs aktīvā tūrisma centra “Eži” rīkotajos pasākumos – ikviens varēs atrast savām vēlmēm un fiziskajai sagatavotībai piemērotākās aktivitātes.
Kā šī gada jaunums plānotas veselīga uztura meistarklases, kurās uztura speciālistes skaidros gan veselīgas ēšanas pamatprincipus, gan arī dalīsies ar gardām receptēm un mācīs tās pagatavot arī praktiski. Savukārt pirmsskolas vecuma bērnus gaida pavisam neparastas nodarbības – praktiska kustību spēle, kurā ar ORFF mūzikas un rotaļu metodes palīdzību pasniedzēja mācīs bērniem, kādēļ nepieciešams mazgāt rokas, zobiņus un ievērot citus higiēnas priekšnosacījumus. Noteikti iesakām izmantot šo unikālo iespēju un pieteikt bērnus uz nodarbību! Informācija par pieteikšanos sekos jau drīzumā.
Apmeklētāji tiks aicināti reģistrēties informācijas teltī pie pasākuma ieejas, lai saņemtu balvas. Veselīga dzīvesveida diena ir bērniem, ģimenēm un senioriem draudzīgs pasākums, tāpēc aicinām ikvienu apģērbties ērti un pavadīt aktīvu un izglītojošu sestdienu!

Plašāka informācija:
Lea Briede
T. 28611154
lea@divigani.lv

“Eiropas Savienības fonda projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/021 (PVS ID 3634)
“Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!””