Centrs “Mēs esam līdzās” sadarbībā ar Labklājības departamentu organizē konferenci par bērnu un jauniešu ar funkcionēšanas traucējumiem rehabilitāciju. VIDEO TIEŠRAIDE

9. maijā plkst. 11.00 VEF Kultūras pils kamerzālē Rehabilitācijas centrs “Mēs esam līdzās”, atzīmējot savas darbības 25 gadus, sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu organizē konferenci „Starpdisciplināra rehabilitācija Latvijā”.

Konferences mērķis Eiropas dienā ir uzsvērt Eiropas veselības politiku – Veselība 2020, kas ir personalizēti, pieejami, ilglaicīgi augstas kvalitātes pakalpojumi, kā arī veselības, sociālās un izglītības sistēmu sadarbības nozīmi kvalitatīvu pakalpojumu plānošanā un nodrošināšanā bērniem un jauniešiem ar funkcionēšanas traucējumiem.

Konferencē uzstāsies Rīgas domes Labklājības departamenta direktores vietnieks ar referātu “Integrēts sociālās rehabilitācijas pakalpojums – Rīgas modelis.” Papildus konferencē uzstāsies Roberts Spručs, Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs, Anita Villeruša, RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras profesore, Signe Tomsone, RSU prof. Rehabilitācijas fakultātes dekāne Signe Tomsone, Egita
Senakola, RSU Zobu terapijas un mutes veselības katedras profesore, Zobu higiēnistu akadēmiskās skolas vadītāja.

Rehabilitācijas jomas un jaunāko tehnoloģiju speciālisti informēs par funkcionālās novērtēšanas un pakalpojumu plānošanas pieredzi cilvēkiem ar vidēji smagiem un smagiem funkcionēšanas traucējumiem. Tiks īpaši uzsvērta komunikācijas nozīme un alternatīvās komunikācijas metodes, izmantojot acu skata fiksācijas tehnoloģiju.

Konferences programma ir aplūkojama mājaslapā www.mel.lv.

9. maijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 būs iespēja vērot konferences tiešraidi rehabilitācijas centra “Mēs esam līdzās” mājaslapā www.mel.lv.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji aicināti piedalīties konferencē.

Plašāku informāciju par konferenci var saņemt pie Andras Greitānes, rehabilitācijas centra „Mēs esam līdzās” valdes priekšsēdētājas, tālr. 29514536.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītājas vietniece, tālr. 67105925, e-pasts: linda.verzbicka@riga.lv.