Bezmaksas vingrošanas nodarbības stājas korekcijai; jaunajiem vecākiem kopā ar mazuli un ģimenēm

Veselības un fitnesa studija „VingroSev.lv” sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu piedāvā apmeklēt stājas koriģējošas vingrošanas bērniem vecumā no 4-6 gadiem un no 7-12 gadiem. Tāpat tiek piedāvāta iespēja jaunajiem vecākiem vingrot kopā ar mazuli, kā arī vingrot gribētājus aicinām apmeklēt brīvdabas vingrošanas nodarbības dažādās Rīgas apkaimēs.

Vingrošanas nodarbības jaunajiem vecākiem kopā ar mazuli. Nodarbību, kas paredzētas jaunajiem vecākiem kopā ar mazuli, saturs ir veidots tā, lai tiktu veicināta ne tikai fiziskā labsajūta, bet arī emocionālā jeb mentālā – tādējādi nodarbības dalībniekiem uzlabojot gan fizisko, gan mentālo veselību. Šī holistiskā pieeja ir īpaši svarīga mazuļiem pirmajā dzīves gadā, jo tā veicina bērna attīstību (gan fizisko, gan emocionālo).
Galvenais mērķis – vispārējā veselības stāvokļa uzlabošana; mijiedarbības un saiknes veicināšana starp vecākiem un mazuli.

Vingrošanas nodarbībās aicinām vingrot ne tikai mammas, bet arī tētus. Mammām piedāvājam vidējas slodzes treniņu visa ķermeņa tonizēšana, ņemot vērā pēcdzemdību periodā nepieciešamo, tikmēr tētiem piedāvājam vingrinājumus muskulatūras attīstīšanai, ķermeņa masas koriģēšanai un labsajūtas uzlabošanai.

Vispārattīstošas vingrošanas nodarbības bērniem pareizas stājas attīstības veicināšanai. Nodarbību galvenais uzdevums ir veidot pareizu stāju, kā arī pievērst uzmanību pareizas gaitas stereotipam un uzlabot, veicināt kustību izpratni bērniem. Nodarbību saturs veidots tā, lai trenējošais efekts sniegtu pozitīvu ietekmi uz veselību. Vingrošana
notiek interesantā, bērniem saistošā rotaļu veidā, tajā pat laikā pievēršot uzmanību pareizai vingrinājumu izpildei.

Nodarbības notiek fitnesa un veselības studijā „VingroSev.lv” Rīgā, Ganību dambī 7k-2. Iepriekšēja pieteikšanās un dalības atteikšana nodarbībām obligāta, rakstot uz info@vingrosev.lv vai zvanot 27766371 (administrācija).

Brīvdabas vingrošana Rīgas iedzīvotājiem. Nodarbību mērķis ir nodrošināt iedzīvotājiem iespēju apmeklēt vispārattīstošas vingrošanas nodarbības brīvā dabā trenera pavadībā.
Tās notiek dažādās Rīgas apkaimēs – centrā, Ziepniekkalnā, Imantā, Mežaparkā, Pārdaugavā, Teikā, Purvciemā, Mežciemā. Nodarbības vada kvalificēti un pieredzējuši treneri un tās tiek veidotas, lai radītu interesi dažāda vecuma, interešu grupu un dzimuma dalībniekiem.
Bieži nodarbības apmeklē ģimenes ar bērniem. Lai treniņos radītu pozitīvu atmosfēru, komandas sadarbību, socializēšanos un vienlaicīgi attīstu vairākas fiziskās īpašības, tajās tiek ietverti arī spēļu, rotaļu un stafešu paņēmieni. Šo metožu pielietojums ļauj iesaistīties dažāda vecuma un sagatavotības līmeņa cilvēkiem.

Sīkāka informācija par nodarbībām atrodama Labklājības departamenta mājaslapā www.veseligsridzinieks.lv, kā arī „VingroSev.lv” mājaslapā www.vingrosev.lv sadaļā „Bezmaksas nodarbības”.

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros .