Aicinām pieteikties “Kalniem Pāri” – bezmaksas atbalsta programmai sērojošiem bērniem un viņu ģimenēm

Aicinām pieteikties “Kalniem Pāri” – bezmaksas atbalsta programmai sērojošiem bērniem un viņu ģimenēm.

Programma sāksies šī gada septembrī un sniegs atbalstu ģimenēm ar skolas vecuma bērniem (7 – 11 gadi) un pusaudžiem (12 – 18 gadi).

Programma domāta ģimenēm ar bērniem, kuras zaudējušas tuvu un mīļu cilvēku. Grupas ietvaros tiks runāts par to, kas ir sēras, kas ir tās emocijas, ko izjūt sēru procesā un kā tuvā, mīļā, cilvēka nāve ir ietekmējusi ikdienu, spēju mācīties un veidot attiecības ar apkārtējiem, tāpat, kā sadzīvot ar dusmām, bailēm un straujām garastāvokļa izmaiņām.

“Kalniem pāri”
mērķis ir veicināt veselīga sērošanas procesa norisi ģimenē, kliedēt vientulību un aizspriedumus, rūpēties par bērna psiholoģiskās veselības uzlabošanu, stiprināt ģimenes grūtību pārvarēšanas stratēģijas un veicināt savstarpējo komunikāciju.

“Kalniem pāri”
komanda – psihologi, psihoterapeiti, mākslas terapeits, aktivitāšu vadītājs un pirmsskolas vecuma bērnu pedagogs – rūpējas, lai bērns sērās nebūtu viens un viņam līdzās būtu paši uzticamākie un drošākie ceļabiedri.

“Kalniem pāri” komanda darbojas Rīgā, Zemitāna laukumā 5 (Teikā), kur parasti notiek individuālās konsultācijas un grupu nodarbības. Ja ģimenē šāds atbalsts ir svarīgs -zvaniet pa tālruni +371 26862241 vai aizpildiet pieteikuma anketu: https://www.sosbernuciemati.lv/lv/kam-mes-palidzam/berniem-kuriem-nomiris-tuvinieks-kalniem-pari/pieteikums-programmai

Ja pazīstat kādu ģimeni ar bērniem, kuri zaudējuši mammu, tēti, brāli vai māsu, vai citu bērnam nozīmīgu aprūpētāju – LŪDZU, pastāstiet viņiem par “Kalniem pāri” programmu un iespēju pieteikties bezmaksas atbalstam, tā palīdzot bērniem visgrūtākajā dzīves brīdī!

Vairāk par atbalsta programmu SOS bērnu ciematu mājas lapā:
https://www.sosbernuciemati.lv/lv/kam-mes-palidzam/berniem-kuriem-nomiris-tuvinieks-kalniem-pari

Informāciju sagatavoja: Lita Brice