Aicinām apmeklēt īpašo pilsētvides taku 14. septembrī

Izraēlas nevalstiskā organizācija “Access Israel” sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu aicina ikvienu interesentu, jo īpaši – skolu jaunatni, 14. septembrī no pl.15:00 līdz pl.17:00 apmeklēt “Access Israel” izveidoto taku Rīgā, Kronvalda parkā (netālu no strūklakas). “Visiem pieejamā pilsētvides taka” ļauj izjust cilvēku ar īpašām vajadzībām ikdienu, pārvietojoties mūsdienu pilsētā, kur ik uz soļa jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem un izaicinājumiem.

NVO ”Access Israel” ir 1999. gadā Izraēlā dibināta organizācija, kura pirmā šajā valstī par mērķi uzstādīja veicināt pieejamību un uzlabot dzīves kvalitāti gados vecajiem cilvēkiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, atvieglojot pieejamību publiskajām un komerciālajām iestādēm, pasākumiem, transportam un pilsētas videi kopumā. Savu vairāk kā 18 pastāvēšanas gadu laikā “Access Israel” darbība ir pārsniegusi Izraēlas robežas, organizācijai dodoties uz dažādām pasaules valstīm ar sociāla un izglītojoša rakstura programmām un pasākumiem.
NVO “Access Israel” Latvijā viesojas no 12. līdz 17. septembrim. Vizītes laikā organizācijas pārstāvji tiksies ar Latvijas valsts un vairāku pašvaldību pārstāvjiem un uzņēmējiem, kā arī apmeklēs Rīgas, Jūrmalas un Cēsu skolas ar interaktīvām nodarbībām.

Vairāk informācijas par “Access Israel” mājas lapā- https://www.aisrael.org/eng, kā arī uz vietas pasākumā 14. septembrī.

Informāciju sagatavoja Izraēlas vēstniecība Latvijā.