Aicina apmeklēt mazuļu aprūpes nodarbības

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros piedāvā jaunajiem vecākiem iespēju apmeklēt bezmaksas hendlinga nodarbības.
Hendlings ir kvalitatīvas ikdienas rūpes par mazuli, kas māca, kā pareizi turēt, aprūpēt, darboties un komunicēt ar mazuli. Tās ir pašu vecāku un citu tuvinieku rūpes un pieskārieni bērnam jau no pirmajām dzīves dienām, kad tas ir īpaši svarīgi, jo bērns ir pilnībā atkarīgs no aprūpētāja.

Nodarbības laikā varēs uzzināt, kā pareizi turēt bērniņu rokās, celt, nest, apģērbt, aprūpēt, kā uzvilkt autiņbiksītes, kā pareizi novietot bērnu gultiņā, kā nomierināt mazuli un kā palīdzēt viņam apjaust savu ķermeni, kā mazināt mazulim tonusu jeb muskulatūras sasprindzinājumu, ilgtermiņā nodrošinot simetrisku un pilnvērtīgu attīstību. Šīs nodarbības būs noderīgas gan mammām, gan tētiem.
Kopā tiks īstenotas 100 nodarbības jaundzimušo ģimenēm (mātēm/tēviem kopā ar mazuli).
Vienas nodarbības ilgums 60 minūtes un tās vadīs sertificētās fizioterapeites – Anna Sproģe, Zane Strode, Liene Brakmane.

Nodarbību norise paredzēta dažādās Rīgas apkaimēs:
•OnPlate Veselības studija, Alauksta iela 21-26, Centra rajons, Rīga;
•Veselības māja Olīva, Olīvu iela 5A, Zemgales priekšpilsēta, Rīga;
•”Bērnība” bērnu attīstības centrs, Kurzemes prospekts 132A, Rīga;
•DABA YOGA, Balasta dambis 56, Ķīpsala, Rīga.

Pieteikšanās nodarbībām:
•zvanot Veronikai pa tālruņa numuru 24221007;
•rakstot e-pasta vēstuli uz veronika@onplate.lv
•OnPlate mājas lapā
www.onplate.eu.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 „Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

Aktuālākā informācija par šo un citām projekta aktivitātēm: www.veseligsridzinieks.lv.