Senioru zvanu centrs

Hallo, Senioru zvanu centrs!

Senioru zvanu centrā Rīgā katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 14.00 darbojas brīvprātīgie seniori, kuri saņem tālruņa zvanus no citiem senioriem, sniedzot informāciju par brīvprātīgā darba iespējām Rīgas pašvaldībā, aktuāliem kultūras pasākumiem, iegūt informāciju par brīvā laika pavadīšanas iespējām vai vienkārši aprunājoties par sev aktuālām tēmām.

 Senioru zvanu centra tālruņa numuri ir 20224913, 25643438 un 29438355.

Lai brīvprātīgie varētu pilnvērtīgi sniegt atbildes uz saņemtajiem jautājumiem, zvanu centrā ir nodrošināta informācija par senioriem aktuāliem jautājumiem. Bieži vien zvanītāji vēlas aprunāties par sev tuvām tēmām, jo liela daļa senioru mūsdienās ir vientuļi un šī ir īstā vieta, kur atrast saprotošus domubiedrus.

Senioru zvanu centrs aktīvi darbojas, tāpēc ikvienam zvanu centra darbā iesaistītajam senioram ir iespēja izmantot praktiski gan semināros iegūtās zināšanas, gan arī savu dzīves pieredzi un iemaņas. Brīvpātīgajiem senioriem ir iespēja izvēlēties sev ērtāko laiku un dienu, lai iesaistītos zvanu centra darbībā, var nākt darboties viens vai kopā ar draugiem.

Gaidām Jūs brīvprātīgajam darbam Zvanu centrā, uzziniet vairāk pa tālruni 67037114 (Aija) vai 67105680 (Gunta).

Video LNT raidījumā "Rīta pietura" par Senioru zvanu centru