• RDLD - LV
  • DEPARTAMENTS
  • Rīgas domes vadība izteiks pateicību par izcilu darbu Covid-19 pandēmijas laikā

Rīgas domes vadība izteiks pateicību par izcilu darbu Covid-19 pandēmijas laikā08.09.2021 11:19

Fotogrāfijas no pasākuma apskatāmas:

https://failiem.lv/u/3ewz4z6r9

Covid-19 izraisītā pandēmija un krīze ir ietekmējusi ikvienu, taču īpaši liela nozīme šajā laikā ir tiem cilvēkiem, uzņēmumiem un organizācijām, kuras veic pašaizliedzīgu darbu sabiedrības labā un iesaistās vīrusa pārvarēšanas pasākumos.  

Tāpēc ceturtdien, 9. septembrī, plkst. 13.30 Rīgas domes vadība ir aicinājusi uzņēmumu, brīvprātīgo, nevalstisko organizāciju  pārstāvjus uz svinīgu pasākumu, lai teiktu sirsnīgu paldies par sniegto ieguldījumu, atsaucību un atbalstu Rīgas pilsētas  pašvaldības sociālajai un veselības aprūpes sistēmai Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošana laikā.

Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte: “ Covid laiks, kā lakmusa papīrs, ir parādījis, kur mūsu spēks, kur vājums.. Sociālā jomā, līdzvērtīgi mediķiem un policijai, no pandēmijas sākuma ir pirmajā “frontes līnijā”. Bet – mēs neesam vieni! Visu šo laiku nozares cilvēkiem blakus bija tie, kas vakcinēti ar īpašu, ne laboratorijās, bet sirdīs un labos nodomos sintezētu vakcīnu – spēju nepalikt vienaldzīgam, būt CILVĒKAM! Šodienas 150 pateicības – viņiem!”

Klātesošos uzrunās un sveiks Rīgas pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis un Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte. Muzikālu priekšnesumu sniegs aktieris Artis Robežnieks.

Šis jau būs trešais Rīgas pilsētas pašvaldības godināšanas pasākums. Tam pieteikti teju 150 cilvēki. Pasākums notiks, iēvērojot epidemioloģiskās drošības  prasības, un to varēs apmeklēt, uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Aicinām sekot līdzi godināšanas notikumam 9. septembrī no plkst. 13.30 līdz plkst. 15.00 Rīgas domes sociālā tīkla “Facebook” profilā www.facebook.com/Riga.lv un Rīgas domes mājas lapā www.riga.lv sadaļā “Tiešraides un ieraksti” – “Sociālās sistēmas atbalstītāju sumināšana par darbu Covid-19 pandēmijas laikā”.