• RDLD - LV
  • DEPARTAMENTS
  • Aicinām iepazīties ar Rīgas domes Labklājības departamenta speciālistu sagatavoto gadagrāmatu "Sociālā sistēma un veselības aprūpe Rīgā 2021. gadā"

Aicinām iepazīties ar Rīgas domes Labklājības departamenta speciālistu sagatavoto gadagrāmatu "Sociālā sistēma un veselības aprūpe Rīgā 2021. gadā"09.06.2022 12:25

Aicinām iepazīties ar Rīgas domes Labklājības departamenta speciālistu sagatavoto gadagrāmatu "Sociālā sistēma un veselības aprūpe Rīgā 2021. gadā". Tā jau tradicionāli ir kļuvusi par ceļvedi Rīgas sociālās nozares un veselības aprūpes aktuālajos jautājumos. Lasīt vairāk

Atskatoties uz 2021. gadā paveikto RD Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte atzīmē "Laiks steidzas neprāta ātrumā, raujot mūs visus trakojošā virpulī..
Tā gaidījām Covid pandēmijas rimšanos, iespēju strādāt, tikties komunicēt “kā iepriekš..”, kad, līdz ar 24. februāri, mūs pārsteidza karš..
Karš! Mūsdienās, 21.gs. Eiropā brutāls, vardarbīgs, neiedomājams..
Karš, kurš pārtrauca sapņus par mierīgu pavasari un, beidzot, rimtāku darba plūdumu..
Karš, kurš, jau tā “Covid cīņās pārrūdītajai” labklājības nozarei uzlika nākamo izaicinājumu – palīdzēt no vardarbības un šausmām bēgošajiem, radīt jaunus risinājumus zibenīgi un efektīvi, palīdzot citiem, neatstāt novārtā savējos..
Apdullinošs pārgurums, darbs pāri spēku izsīkumam, grūti pārstāstāma atbildības sajūta un profesionalitāte, gandarījums un kluss prieks, redzot pateicību acīs un “Дуже дякую! “, saņemot tavu roku, ko pasniedzi atbalstam..
Šis neprātīgais, vēsturiskais laiks ir skaidri parādījis, ko spējam, ko esam vērti..
Rīgas Sociālā sistēma ir pierādījusi spēju augsti profesionāli un saliedēti darboties gan krīzes, gan “miera” apstākļos.
Mūsu nākošais izaicinājums – likt ieraudzīt un saprast arī citiem, ka labklājības nozare, tās konkurētspēja, ieguldījums cilvēkos, kuri ir nozares sirds un dvēsele, ir valstiski svarīga investīcija!
Paldies ikvienam šī ieilgušā „kara” varonim – par profesionalitāti, cilvēcību, drosmi!
Jūsu darba rezultāti atspoguļoti šajā unikālajā izdevumā!
Turam buru!